Liūtas 7

  „NESUSIVARŽĘS ŽVALGAS"

  Rafinuotumas, elegancija, išdidi laikysena lydi juos. Mėgsta keisti tvarką, yra išsilavinę, prie dalykų eina be užuolankų, širdyje tikri didvyriai. Jų žavesiui vargiai atsispiriama. Patrauklumas lydi praktiškai visus Liūtus. Numerologija prideda šiems tokios mielos ir slėpiningos mistikos. Taip akivaizdžiai tampa labai mieli ir išvaizda atveria jų troškimų detales.

  Daugeliui jie kelia didžiulį susidomėjimą. Geba nesunkiai įsitvirtinti geruose darbuose. Šneka be sunkumų. Palaiko ryšį su didžiuliais kiekiais žmonių ir kaupia jų detales. Dažnai jiems tiesiog trokšta padėti. Skaičiaus 7 įtakojami siekia imtis vis daugiau pareigų ar atsakomybės.

  Juos labai traukia sielos reikalai ir tai kas susiję su patinkančia religija. Patys geba būti gerais ekstrasensais ar magais, bet dažnai susikuria kitokį, racionalesnį gyvenimą. Jiems patinka savimi žavėtis. Būna ima konfliktuoti savo viduje. Žinoma domisi ir  artimaisiais. Jie juk svarbi Liūtų - 7 įvaizdžio dalis.

  Laikosi oriai ir vengia pagyrūniškumo. Santūrumas, vienas iš jų gerųjų bruožų. Jiems artimas atsiskyrimas ir buvimas vienumoje, būtent tai ir mėgo būdami maži. Mėgo šviestis ir klysti. Ilgainiui išmoksta tvirtumo ir užtikrintai veikia.

  Bendraujantys ir sukalbami virsta paaugę ir toliau tęsia aktyvų žinių kaupimą. Supranta mokymosi begalines ištakas. Stebėdami dangų aiškindavosi begalybės priežastis ir kilmę. Daug klausinėja kas ir kaip. Nurimę tiesiog pasitiki aukščiausiuoju.

  Jei galėtų tai visuomet bimbinėtų nieko neveikdami. Patinka nagrinėti atradimus, mįslingus šaltinius ar vietoves. Galų gale pasirinkę eina tikslo link. Geba žmonėms padėti, reikštis kūryboje, juokinti juos scenoje ar kine. Būna ir ezoterikų. Labai reiklūs sau ir dažnai lieka žmonių įvertinti teigiamai, matomi ir žinomi. 
   
  Santykiai jiems tinka įvairūs. Sunku apsispręsti kas geriau, ar laisvė ar bendras gyvenimas. Geismas nukreipia į atvejus, kuomet sunku darosi išlipti. Sielos bendrumas turi ateiti palengva, neskubant. Tai pasakytina ir meilėje su partneriais, laukti ir ilgai tikrinti savo pajėgumą ir suderinamumą, kartu eiti gyvenimo keliu.

  • Larry Ellison
  • Antonio Bandera
  • James Cameron
  • Demetra George
  • Martin Sheen
  • Mathew Perry
  • Carrie Anne Moss
  • Andy Warhol

  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account