Liūtas 5

  „KEISTOKAS FANATIKAS"

  Vyriški ir patrauklūs liūtai 5 susikuria įtakingo asmens bruožus, tampa įžymūs. Puikiai dera linksmose kompanijose, laisvai mąsto ir greitai susiranda su kuo pabendrauti. Jų pasitikėjimas savimi toks didelis, kad gali imtis netgi negarbingų veiksmų ar neįtikėtino žavesio.
  Gyvenime jie ištisai žaidžia, pasitaiko aistringų protrūkių kelionėms. Mėgsta lankytis svečiose šalyse, tačiau saikingai. Pažįstami kartais juos varžo labiau nei svetimi, su kuriais tampa laisvi.Mėgsta avantiūras ir nuotykius net dirbdami. Labai mėgsta televiziją ir pasirodymus.
  Liūtus 5 mėgdžioja ir mėgsta už jų drąsą ir vyrišką energiją. Dėl avantiūros gali prieiti net prie bankroto ar pražūties ribos, bet dažniausiai apsisaugo.
  Jų ryškus patrauklumas pripratina prie gerbėjų dėmesio ir taip mėgaujasi savo pasiekimais. Juos vilioja naujovės ir ryškūs dalykai. Labai mėgsta šokiruoti geranoriškai nusiteikusius aplinkinius. Patartina nesiutinti kaimynų ir aplamai nemeluoti. Gali susidraugauti su bet kuo, kad tik atkreiptų į save dėmesį. Nekreipia dėmesio į tai ką kalba kiti, tegu tik tiesą. Mėgsta dalykus sureikšminti. Pasiryžę išbandyti nutruktgalviškiausius išbandymus. Jų fantazija ir noras pažinti neturi apribojimų, tačiau kaip ir visi gali suklysti.

  Mėgsta būti dėmesio centre, taip triumfuoja ir išskleidžia savo dvasią. Mėgsta krėsti išdaigas ir klajoti. Visur visada trokšta dėmesio. Rutina ir monotonija ne jiems. Būtina erdvė laisvai vaizduotei.
  Jie puikiausiai moka žmones sukiršinti, nors galvoja kad laisvina žmones iš sąlygų. Kasdieninis gyvenimas labiausiai tinka skandalų kronikai, nors tiki gyvūliško prado žmoguje išlaisvinimo būtinumu, bent retkarčiais.
  Mažai kas girdėjo apie jų gerumą ar altruizmą, kadangi jie kuria blogiuko įvaizdį. Vis dėl to aplinkiniai juos mėgsta ir atsiliepia geruoju. Sutramdyti juos labai sunkų, tačiau vargu kam pavyksta.
  Meilėje mėgsta atakas ir ištaigingumą, ilgą kontaktą, bet išlaikant kuklumą. Dažnai pameta galvą, o jų džiaugsmui palaikyti reikalingas išradingumas bei įvairovė.
  Vertėtų susilaikyti nuo impulsyvios, pagyrūniškos ir užsispyrusios veiklos, elgtis drausmingiau ir apgalvotai. 

  Seann PennVytautas TomkusMick JaggerNijolė LepeškaitėJaime PresslyAlexander FlemmingEduard SuessSteve MartinGillian Anderson


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account