„KEISTOKAS FANATIKAS"

Vyriški ir patrauklūs liūtai 5 susikuria įtakingo asmens bruožus, tampa įžymūs. Puikiai dera linksmose kompanijose, laisvai mąsto ir greitai susiranda su kuo pabendrauti. Jų pasitikėjimas savimi toks didelis, kad gali imtis netgi negarbingų veiksmų ar neįtikėtino žavesio.
Gyvenime jie ištisai žaidžia, pasitaiko aistringų protrūkių kelionėms. Mėgsta lankytis svečiose šalyse, tačiau saikingai. Pažįstami kartais juos varžo labiau nei svetimi, su kuriais tampa laisvi.Mėgsta avantiūras ir nuotykius net dirbdami. Labai mėgsta televiziją ir pasirodymus.
Liūtus 5 mėgdžioja ir mėgsta už jų drąsą ir vyrišką energiją. Dėl avantiūros gali prieiti net prie bankroto ar pražūties ribos, bet dažniausiai apsisaugo.
Jų ryškus patrauklumas pripratina prie gerbėjų dėmesio ir taip mėgaujasi savo pasiekimais. Juos vilioja naujovės ir ryškūs dalykai. Labai mėgsta šokiruoti geranoriškai nusiteikusius aplinkinius. Patartina nesiutinti kaimynų ir aplamai nemeluoti. Gali susidraugauti su bet kuo, kad tik atkreiptų į save dėmesį. Nekreipia dėmesio į tai ką kalba kiti, tegu tik tiesą. Mėgsta dalykus sureikšminti. Pasiryžę išbandyti nutruktgalviškiausius išbandymus. Jų fantazija ir noras pažinti neturi apribojimų, tačiau kaip ir visi gali suklysti.

Mėgsta būti dėmesio centre, taip triumfuoja ir išskleidžia savo dvasią. Mėgsta krėsti išdaigas ir klajoti. Visur visada trokšta dėmesio. Rutina ir monotonija ne jiems. Būtina erdvė laisvai vaizduotei.
Jie puikiausiai moka žmones sukiršinti, nors galvoja kad laisvina žmones iš sąlygų. Kasdieninis gyvenimas labiausiai tinka skandalų kronikai, nors tiki gyvūliško prado žmoguje išlaisvinimo būtinumu, bent retkarčiais.
Mažai kas girdėjo apie jų gerumą ar altruizmą, kadangi jie kuria blogiuko įvaizdį. Vis dėl to aplinkiniai juos mėgsta ir atsiliepia geruoju. Sutramdyti juos labai sunkų, tačiau vargu kam pavyksta.
Meilėje mėgsta atakas ir ištaigingumą, ilgą kontaktą, bet išlaikant kuklumą. Dažnai pameta galvą, o jų džiaugsmui palaikyti reikalingas išradingumas bei įvairovė.
Vertėtų susilaikyti nuo impulsyvios, pagyrūniškos ir užsispyrusios veiklos, elgtis drausmingiau ir apgalvotai. 

Seann PennVytautas TomkusMick JaggerNijolė LepeškaitėJaime PresslyAlexander FlemmingEduard SuessSteve MartinGillian Anderson

Sentencijos ir poezija

Šis pratimas manipuliuoja energijos tėkmę energijos kanalais kūne. 1 Kad pakeistume oro tėkmę pro nosį, uždėk dešinės rankos nykštį ant dešinės nosies pusės ir įkvėpk per kairiąją nosies pusę. 2 Nuimk nykštį, pasiimk žiedą, mažuoju dešiniosios rankos pirštu uždenk kairiąją nosies pusę ir iškvėpk per dešiniąją nosies pusę.3 Dabar įkvėpk per dešiniąją pusę. Po to uždenk dešiniąją nosies pusę su nykščiu, atpalaiduok mažuosius pirštus ir iškvėpk  per kairiąją nosies pusę. 4 Pakartok 8 kartus.

Žvaigždžinys.lt 2007 - 2018
1000 simbolių į kairę

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas