Liūtas 4

  „IŠTVĖRMINGAS DRAUGAS"

  Atsidavę savo įsitikinimams, dinamiški ir greitai reaguojantys į aplinką. Ištvermingi ir pareigingi vykdytojai. Geri organizaciniai įgūdžiai atsiskleidžia jau nuo vaikystės. Mėgsta nurodinėti kitiems, tačiau laikosi taisyklių. Labai taupūs. Geri šoumenai. Visiems stengiasi pabrėžti kokie jie lovelasai ir dažnai žybsi kaip dangaus kūnai. Ramų gyvenimą paaudrina išbandymais kuriuos susikuria sau patys.

  Labai gerai tvardosi ir grėsmingai riaumoja emocijoms prasiveržus. Jiems sunku mokytis kantrybės ir nesusitaiko su neorganizuotumu. Žinoma jei priežastis pateisinama tai nuolaidžiauja.

  Jie ir paprastuoliai ir kilmingieji. Pirma žvelgia į žmogų tokį koks jis yra. Mėgsta grubius juokelius, tačiau laiko savo išprusimą aukščiausia vertybe. Širdies tyrumas ir pasiaukojimas darbui anot jų garantuoja sėkmę. Ketvertuko dėka geba gilintis į detales ir analizuoti. Savo darbais sukuria patikimo žmogaus įvaizdį. Be galo energingi, net kai išsenka sugeba atrasti nežmonišką kiekį papildomų jėgų. Trokšta lyderiauti, tačiau mėgsta ir poilsį bei atsipalaidavimą. 

  Didžiuliai energijos rezervuarai skatina dirbti iki žilos senatvės. Pralaimėję stengiasi apie tai pranešti visiems, pasidievagoti. Jei kas su jais šnekėdamas dėvi rožinius akinius, jie sumaniai ir be didelių pastangų tai parodo. Juose slypi geros vadovavimo ir tvarkymosi su finansais savybės. Gerai ir tiksliai pamatuoja. Mėgsta sportą ir gali laikytis griežtos disciplinos.

  Darbe sukuria progresyvuma ir efektyvumą keliančią tvarką ir vėl tampa pirmaujančiais. Labai mėgsta visas gerąsias savybes pademonstruoti ir parodyti. Mėgsta tai, kas gražu ir praktiška. Tinka mokslo sritys ar darbas gamtoje. Ypač geri sporte ar inžinerijoje. Geba greitai persikvalifikuoti. Taip susikuria beribių galimybių šaltinį ir apie pralaimėjimus praktiškai užmiršta.

  Didelis užsispyrimas kartais neleidžia priimti tai ko nesupranta. Šeimoje žūt būt stengiasi išsaugoti darną ir ieško išeičių.
  Meilėje paprasti, atkaklūs ir priima partnerių paslaptingumą natūraliu dalyku.

  • Arnold Shwarzenegger
  • Deivid Duchovny
  • Juras Jankevičius
  • Pranas Kūris
  • Frederick Sanger
  • Hilary Swank
  • Sergei Brin

  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account