Liūtas 3

  „DINAMIŠKAS BOSAS"

  Veikia produktyviai ir su energija, patinka grožis ir savitumas, džiaugiasi gyvenimu. Mėgsta dalinti, yra kūrybingi, pastebimi. Dideli jų užmojai neleidžia sustoti vietoje, vis juda bet yra pozityviai nusiteikę, žmonės juos mėgsta. Labai patinka asmeniniai pasirodymai ir dėmesys. Savo gera širdimi kompensuoja prastą elgesį. Patinka šnekėti apie savo pasiekimus ir jei reikia finansiškai paaukoja.
  Numerologiniu atžvilgiu jų labai palanki padėtis. Sugeba išsisukti iš gresiančių negandų. Dažnai būna apipilami it iš gausybės rago ir visiškai ramiai tai priima. Nesunkiai ir be didelių pastangų uždirbdami taip pat paprastai viską ir atiduoda. Gabūs ir kupini geriausių savybių, nors realizuoja nedaugelį tokių likimo dovanų. Dažnai pirmenybę suteikia aplinkinių žmonių savybių realizacijai paskatinti ir tik paskutinėje vietoje reiškiasi patys. Siekia užimti aukščiausias postų kėdes darbovietėje ir nesutinka likti nepastebėti. Ir tai jiems pakankamai gerai sekasi, ypač darbas su žmonėmis ar visuomeninės organizacijos. Jeigu jų sugyventiniai dar ir turtingi tai labai palengvina gyvenimą. Mėgsta šnekėti ir daro tai atsipalaidavę. Nuo gimimo yra maksimalistai. Įvaldę savo ženklo bruožus tampa geri komersantai ir prekeiviai. Naudojasi privalumais.
  Siekia žmonėms sukurti tai, kas jiems patinka. Geba surengti sėkmingus vakarėlius ir sambūrius namuose. Žino kas ir ką mėgsta. Dažnai atsiranda norinčių pasitarnauti ir padėti susitvarkyti, tačiau norint iš tiesų padėti tenka juos įkalbinėti, nors prigimtis jų apatiška tokiems darbams. Mėgsta leisti pinigus ir draugų vaišinimui.
  Patinka efektingas puošimasis ir stengiasi sužavėti žmones. Traukia paradiškumas ir vaidyba. Per šventes mėgsta būti ryškūs ir pastebimi. Labai kruopščiai peržiūri stiliaus detales ir formuojamą įvaizdį. Tai tikri aristokratiški romantikai. Mintyse skraidžioja po kilnių kovotojų narsuolių laikus ir patys siekia tokiais būti. Pasakų personažai ir fantastiško grožio vietos bei aukso kalnai žėri jų vaizdiniuose ir akyse. Patys mato save gražiais šarvuotais riteriais ir mėgsta aplinkinius, kurie jų gyvenime prideda dramatiško bei aktorinio bendravimo. Nuobodumai ir skrupulingumas ne jiems. Asmeniškai jaučiasi kilnesni nei paprasti valdžios atstovai. Mintyse generuoja aukštas pareigas,kurias norėtų užimti. Jei imasi altruistinio kapitalo ar paaukojimų valdymo gali net ir savo pinigus išmėtyti neįmanomiems planams vaikytis. Jų protas skraidžioja pasakose. Dvasingos ir meniškos profesijos labai tinka jiems. Dar tokios, kur reikalauja pasirodyti, viešumos ir scenos. Jų finansiniai užmojai gali būti didesni nei realybė,praverstų pasimokyti taupumo.
  Nesvarbu kiek apsidaužytų, vis viena imasi kartais nepamąstydami skrajoti lyg fėjos. Įprasta rutina ir monotonija ne jiems, bet ir pompastiškumas atsibosta.
  Meilėje gyvena itin intensyvų gyvenimą. Labai ugningi ir nenustygstantys vietoje, nori pasakiškos eigos ir baigties. Kartais žada daugiau nei gali ištesėti. Mintyse trokšta būti geidžiami minios žmonių, bet doroviniai principai irgi svarbūs. Su begaline energija eina užkariauti patikusių partnerių širdies. Tuomet tampa labai svajingi ir dramatiški. Ieškosi, kas išpildytų slapčiausias fantazijas. Santykiuose vertina aistrą įžiebiančias detales.
  Gali pernelyg daug flirtuoti, taip nerandant ramaus apsisprendimo, imti geisti nereikalingo. Per didelis šnekėjimas veda į šaipimąsi ar geismą patirti šlovę per kitų menkumą. 

   Daniel RadclifeGriffit MelanieLiūnė JanušytėBikila AbebėAlan LeoRomualdas VisokavičiusShimon PeresFidel CastroAleksandr RevvaAlfred HitchcockKevin Spacey


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account