Liūtas 2

  „PAVYZDINIS TARNAS"

  Plačios vaizduotės, atjaučiantys, susikaupę. Mėgsta bendravimą, oficialumą, buvimą su žmonėmis, yra lankstūs. Šis Liūto Numerologinis derinys padaro juos ypač kovingus ir karštus, išgyvenančius emocines audras. Tokia nuotaikų kaita dažnai svyruoja nuo apatiškumo iki vulkano prasiveržimo būsenų. Kada atrodo trapūs ir vieniši, taip sąmoningai sukuria įvaizdį, kuriuo žmonės gėrėtųsi. Kažkur viduje jaučiasi tikrais fantazuotojais. Laukia, kada ateis netikėtas dėmesys iš televizijos ir galės pasireikšti. Labai aiškūs ir tvirtai laikosi pozos, nemėgsta šnekų apie asmenines išlaidas. Visokiems niekams gali padėti didžiausias sumas. Tačiau jų sutuoktiniai dažnai pinigų turi ir gali sau tai leisti.

  Žmonijos socialinis gyvenimas juos varžo ir mintys apie didelius kapitalus tiesiog užveda. Moka prisitaikyti tiek pasiturinčioje tiek vargingoje gyvenimo aplinkoje. Kaip stebukladariai pelenus bei šiukšles verčia į auksą. Su laiku vis tvirtėja ir kelia asmeninį darbo našumą bei naudingumą. Kiek jie gauna tiek ir duoda, stengiasi laikytis balanso.
  Ypač gabūs kai tenka išlipti iš reikalų sausiems. Valia ir sumanumas atvirai nedemonstruojami. Mažai kas įtaria juos  esant tokiais negailestingais manipuliatoriais ir kas patyrę jų klastą, būdami bejėgiai šaukiasi paramos. Jei leidžia derėtis ar tartis, tai galutinių išvadų vis viena niekam nevalia keisti ar negerbti. 

  Mokyklos suole dėstytojai ypač jais buvo patenkinti, o šie savo ruožtu gelbėdavo namų užduočių neatlikusiuosius. Reputaciją keldavosi įtikdami bendraamžiams.
  Tie, kas bando įrodyti Liūtams 2 kitokią nuomonę, nei kad jie turi, gali papulti į rimtus ir alinančius išbandymus. Taip ima šnekėti nesustodami. Jei kas juos įžeidžia tai gali praeiti daug laiko kol užsimirš, tačiau vis viena padeda žmonėms, kurie kažkuomet rodė jiems priešiškumą. Balsą pakelia kai nori parodyti kokių galių turi.
  Labai stengiasi visur turėti įtakos ir tai tampa silpnybe. Palankiau sekasi komunikuoti su tais piliečiais, kurie jų asmeniniu manymu yra prastesni ar žemesnės kategorijos. Asmeniškai jaučiasi pakylėti į aukštybes. Būna įsitraukia į aistringus debatus ir grumtynes. Būtinai siekia, kad aplinkiniai priimtų ir vertintų tai ką jie nurodo tiek viešumoje ar paslapčiomis.
  Darbe trokšta pakilti iki aukščiausių laiptelių ir pozicijų. Kuomet sulaukia senatvės gali imtis kad ir vestuvių kuratoriaus vaidmens. Gabūs vaidyboje ir viešumo reikalaujančiose pozicijose, daug ir įmantriai stengiasi kurdami pasirodymus. Sužiba religijoje, kino ar teatro menuose, techninėse srityse. Asmeninį įvaizdį formuoja be priekaištų ir itin tiksliai. Geba išplatinti menkos vertės dalykus. Savo išmonę ir aukštus siekius aukoti stengiasi visai žmonijai. Ką pasižada tai ir įvykdo ir ką paveda atlikti kitiems, reikalauja tik pergalės. Susidūrę su dideliu priešiškumu gali atsitraukti. Jų pasirodymai sėkmingiausi bendraujant gyvai su žmonėmis, nei statinė vaidyba.

  Gyvenimo partneriams kelia daug pagalbos rankos prašančių reikalavimų, tai atleisti už nesąmones, tai slaugyti ar linksminti. Aplamai būti apskaitą suprantančiu namų finansininku ir visokių gerų energijų šaltiniu. Meilėje stengiasi būti patys žavingiausi ir nepralenkiami. Namiškiai nuolat patiria įvairiausius vidinius išgyvenimus ir jų jausmų bangavimus. Trokšta partnerio su gražia, patrauklia figūra ir išvaizda. Mano, kad tai svarbiausia sėkmės dalis ir be galo tampa savininkiški, reikalauja visiško atsidavimo.

  Reikėtų mažiau save teisinti, kartais surimtėti, neužsidegti emocionaliai, kartais nesivelti į aistringas diskusijas ir būti atviresniems.

  Saulius Skvernelis


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account