Vėžys 9

  „PRAGMATIŠKAS VYKDYTOJAS"

  Mėgsta vaidinti, greit pagauna subtilybes, yra atviri bei supratingi. Ieško būdų padėti ar pasitarnauti, užjausti, atverti savo vidų.
  Patariama stiprinti regą ir mažiau jaudintis ar kelti negatyvias bangas. Siekia ilgalaikių ir toli užsibrėžia pasiekimus, kurių įgyvendinimo laikosi iš paskutiniųjų. Siekia savo kelyje pirmauti ir triuškinamai įveikia konkurentus. Kartais tampa apatiški šeimai. Juose būna užgimsta bauginanti išraiška, kurios dėka sugeba apversti gyvenimą aukštyn kojomis. Baimė kartais priveda iki pasitraukimo nuo bet kokių sąlygų. Jie nemėgsta spręsti problemų. Iš aplinkinių nepriima net protingiausių kalbų, ir kuo nurodymai būna griežtesni, tuo mažiau jų nori imtis. Turi gerai išvystytą nuojautą ir fantaziją, pasąmonė geba žmones permatyti telepatiškai. Gerai susigaudo, kurie žmonijos potyriai reikalingi būti pertvarkyti. Klausytojai su giliu susidėmėjimu seka jų žodžius. Mėgsta atsitraukimą ir poilsį nuo žmonių. Yra dviprasmiški, mėgsta slėpti tikrąjį savo veidą, nori plojimų ir liaupsų, tačiau bėga nuo įsipareigojimų. Kitus stengiasi apkrauti sunkiu svoriu bei reikalauti kaip įmanoma daugiau, tuo tarpu sau linki normalaus rėžimo. Bet kas jiems neįtiks, turi mažų patalpų baimę, ir vargiai susitvarko su "fanais". Kuomet užplūsta ramybės poreikis palieką visus civilizacijos techninius žaislus, išdalija daiktus ir mėgaujasi tuštuma. Visuomet laviruoja ant ribos tarp ne sutramdomumo ir harmonijos. Mėgsta netikėtai suteikti pasipriešinimą. Vaikams jie kaip fėjos ar Kalėdų seneliai, o mėnulio fazei pakitus tikri despotai ir negailestingi valdovai. Juose natūraliai užgimusi priešprieša. Ieškosi paprastos, tačiau patinkančios veiklos, net jei ji fiziškai sunki. Kūrybingumas veikloje yra beveik būtinybė. Patinka kai viską patys ir įsuka ir prižiūri tėkmę. Kuomet ima veikti kaip specialistai, tampa kompanijoms pelningi ir naudingi. Geba suderinti emocionalumą ir protinį aštrumą. Ypač negailestingi ir tvirti konkurencingoje veikloje, smukdydami varžovus ir perimdami jų energiją. Kai pagauna džiaugsmo vibraciją tai lieja ją nesidairydami ar juos kas nors stebi. Jiems patinka inovatyvi veikla. Atviros visos meninės kryptys, darbas su viešuma, raštu. Mėgsta altruizmą ir šlovę. Jų širdingumas labai išskirtinis. O draugystė kaitri pietų diena. Net ir maudydamiesi populiarume išlieka savimi. Stengiasi žmonėms suteikti džiaugsmo, atrasti save. Geba paveikti aplinkinius tad patartina nepadauginti.
  Geri piršliai ir prekeiviai, dirbtuvių darbuotojai. Techniškai gerai atlieka viliojimo meną. Šeimoje pailsi tam ją ir susikuria. Mėgsta kai aplink juos šokinėjama. Labai jautrūs sutuoktiniui ir jį vis kibina ar šiaip nusišneka, tai kiek blaško. Patys prižiūri vaikų lavinimąsi ir diegia linksminimosi supratimą.
  Mažiau atitoldami nuo žmonių sau padėsite daugiausia ir išliksite paprastai atviri. Problemos prasideda egoizmui augant ir keičiant tikruosius veidus.

  Teofilius MatulionisVladas KalvaitisHarrison FordKazimiera KymantaitėPriyanka ChopraKortni LuvJohn D RockafellerŽanas Žakas RusoJuan Antonio SamaranchKęstutis SkamarakasPetras VaičiūnasShawnee SmithSofia Vergara


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account