Vėžys 7

  „NEPAKARTOJAMAS MOKSLINČIUS"

  Pastabūs, atjaučiantys, daug galvoja. Geba išmąstyti žmogaus elgsenos principus, patinka šviestis, yra harmoningi. 

  Jie tikri kosminiai mąstytojai, skraidžiojantys mintimis po tolimiausias galaktikų vieteles. Vidumi ir išore atspindi planetų didybę. Mąsto aukštomis, troškimų ir tikslų temomis, siekia fantazijų įgyvendinimo. Giliai į vidų ima kas yra pasakoma ar nutinka, toks emocionalumas dar didesnis nei įprastiems vėžiams. Kai prasiveržia, tai gali tęstis ištiesi ilgai. 

  Siekdami šias savybes uždangstyti, susikuria paini asmenybė. Stengiasi nuo visų paslėpti savo vidinius išgyvenimus. Turi išlavintą etiketo supratimą ir dorumo įvaizdį, nesvarbu kokioje aplinkoje būtų patys. 

  Sulaukę garbaus amžiaus  dažnai užklumpa vienatvė, kadangi šie yra linkę visiškai atsiduoti žmonėms. Gali imti kontroliuoti bei organizuoti altruistinę veiklą. Būtinai reikalinga pagalba ir bendradarbiavimas. juose klesti dualizmas. 

  Siekia visuomeninio priėmimo, bet būdami uždari mažai kam atsiveria. Ne lengva užduotimi tampa vidinių išgyvenimų ir poreikių reiškimas. Juose atsispindi tuštuma ir kosminės platybės, net jei yra užaugę gausiame būryje žmonių, retas ir pagalvotų, jog taip yra įmanoma. 

  Ieško bendrakeleivių su panašiomis gyvenimo vizijomis. Jų sistemos atsistato kuomet daug apgalvoja ir išnagrinėja. Tyloje harmonizuojasi. Pamąsto apie galimybę pabūti Robinzonu kokiame atokiame krašte. Tai kas darosi su jų vidumi ir jausmais, aplinkiniams yra sunku paaiškinti, ir belieka tik priimti tai. 

  Mases žmonių mėgsta stebėti tik iš toli ir paskęsti jose visai netrokšta. Jie ryškiai mistiški ir tai gerai matosi. net jei dangstosi, kas nors juos ima ir paviešina. Išoriškai paprasti ir gal kiek naivūs, bet juos žinantys asmenys prisibijo akių kontakto su jais. Labai gilus žvilgsnis perveria sutiktus žmones. 

  Be galo atsargūs ir gerai nusimano, kaip reikia veikti, kad nenukentėti. Žmones mato per barikadų laukus, kurių dėka šie atsiriboja nuo visuomenės. Kuomet išvaduoja savo vėjavaikišką pusę, pražysta visu gražumu. Gali imti reikštis artistiniuose menuose ar kurti. Įsigiję namus siekia juose ir dirbti. Bendradarbiai dažnai pasimetę kaip į juos tinkamiau reaguoti, nes šie tiesiog yra uždari. Kas pažįsta juos, gerai žino kiek gražių idėjų šie turi. Savyje sugeba suderinti kelių epochų variacijas. 

  Galima pamanyti, kad jie ateiviai ir žmonės ima domėtis jais. 

  • Elon Musk
  • Princesė Diana
  • Josifas Šklovskis
  • White Minor
  • Patrick Stewart
  • Paul Maurice Zoll
  • Angela Merkel

  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account