Vėžys 1

  „NEPASTOVUS SANTŪRUSIS"

  Supratingi ir bebaimiai, tikri savo tikslų siekėjai, pilni ryžto ir pasitikėjimo savo jėgomis, labai kūrybingai ir savitai pateikia idėjas. Prireikus moka susiveržti diržus ir įsijausti į reikalingą vaidmenį. Labai atsparūs aplinkos poveikiams, nors planetinė įtaka leidžia išlikti emocingiems, tačiau protingiems. Labai trokšta šlovės ir yra pasiruošę apsisaugoti, nuo neigiamų aplinkos poveikių. Prisirišę prie šeimos ir giminės, kuri beje dažnai pasižymi savo gausumu.
  Drąsiai renkasi gyvenimo kelius. Silpnumą slepia giliai savyje jo nerodydami. Karjeroje pasiekia pačias neįtikėtinas viršūnes. Susikuria jaukius namus. Mėgsta pagyras. Labai dažnai besikeičianti emocinė nuotaika verčia susimąstyti net artimuosius. Labai nemėgsta racionalumo. Jie yra linkę savo jausmus slėpti, tačiau sujaudinti gali prapliūpti ašaromis arba šaltakraujiškai elgtis to reikalaujančiose situacijose. Darbuodamiesi teatre ar kine atveria viską ką slėpdavo. Geri režisūroje, moka pastebėti žmonių norus, mėgsta juos žavėti savo sprendimais. 
  Labai konkrečiai žino ko iš gyvenimo nori. Kadangi moka žavėti kitus, tai jų apžavėti beveik neįmanoma. Yra linkę duoti. Išmokę susidoroti su neigiamais vaikiškais bruožais tampa sėkmingi ir naudojasi talentais, tampa pavyzdžiais visuomenei, kaip savyje suvaldyti In ir Jan.
  Geba jausti aplinkinių norus, turi gerą atmintį, moka nuosekliai organizuoti dienotvarkę. Išradingi meilėje, tačiau nežada lengvų kelių. Nemėgsta kritikos ir viduje visuomet trokšta išreikšti meilę. Labai apdovanoja partnerį ir šeimyninė laimė tokiam garantuota. 

  Tom CruiseErnest HemingwayAleksejus JelisejevasNicola TeslaRolandas PavilionisAntanas SutkusViardot PaulinaWilliam WheelerTom HanksPrince WilliamInga ValinskienėBrian DennehyShelley DuvallWill Ferrell

   

   

   


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account