Dvyniai 8

  „ŠMAIKŠTUS BOSAS"

  Jie yra visokie, patinka dalintis, iš karto eina prie reikalo, domisi aplinka, geri specialistai, prižiūrėtojai, turi didelių užmojų, yra principingi. Finansai išskrenda du kart anksčiau nei planuotai, tuomet susimąsto kas ir kas padaryta ne taip. Smarkiai nepergyvena. Daug laiko pramogauja ir didžiulę dalį paskiria lengvabūdiškoms išlaidoms, tačiau visuomet šiam reikalui pinigų suranda.

  Darbe lydintis punktualumas tiesiog pavyzdinis. Geba negailestingai susidoroti su konkurentais. Siekia gerbūvio ir materialios naudos, o tai leidžia patekti į valdančiosios grietinėlės ratą. Nežinia kas laukia su nauja diena, mėgsta ir grožį ir orgijas.

  Išlavinti verbaliniai gabumai padeda išsisukti ir pasiekti palankių susitarimų. Turi talentą sukaustyti dėmesį taip, kad aplinkiniai ima juos sekti ir žavėtis. Būna, tokia jų veikla ima kelti riziką. Ne tik su paprastais žmonėmis, bet ir kompanijomis, jie išlieka tikri savo srities žinovai.

  Geba vaidinti, kurti menus ar daiktus, o gal tiesiog regzti meilės pinkles ir jie tai sugeba kaip niekas kitas. Kurį laiką pamąstę ir paskaičiavę energijos kiekius, imasi savojo kelio. Savyje laiko tiek džiaugsmo atliekamai veiklai, jog būtinai iki smulkmenų ir pavyzdingai užbaigia ką pradėję. Dirbdami laikosi aiškios disciplinos. Vos savaitei prasidedant jie imasi naujų projektų padėsiančių sociališkai remtiniems žmonėms, toliau sekančią dieną leidžia pinigus dovanoms šeimai, technikos naujoves sau. Kai kurios išlaidos pateisinamos, jie juk ilgai kuo nors užimti net ir šeimoje. 

  Toliau seka lankymasis pristatymuose ar darbo išvykos, galbūt vakarienė su kolegomis. Dauguma laiko praleidžiama būtent taip. Mėgsta reikšti savo gabumus ir galimybes. Skiria pakankamai laiko ir atsipalaidavimui, kurį žinoma numato iš anksto. Mėgsta vaizdinius ir natūralumą, arba nieko neveikimas priimtinas jiems.

  Galima nuspėti, kaip atrodys jų jubiliejų minėjimai. Jie nuo mažumės atrodo vyresni ir greitai suauga, bet jų juokai primena apie vėjus galvoje ir mažas dienas. Juos mėgsta įvairių sluoksnių žmonės kas tik yra pažįstami. Visuomet persimeta keliais žodžiais ir pabrėžia tai, ką žmonėms malonu girdėti.

  Būna pavargsta nuo šurmulio ir judesio, tuomet pamąsto apie tankias gamtos glūdumas, kuriose galėtų apsistoti. Socialinis gyvenimas,kad ir virtualus tyra būtinas,be jo jie niekaip. Vidumi perpranta žmones ir ko šie siekia. Niekuomet nesustoja galvoję iš kur gauti dar pinigų. Turi gerą nuojautą, kaip susikrauti turtus atpažinus tinkamą veiklą ir pozicijas. Priedai, paskatinimai ir visi kiti malonumai palyginus yra niekai su galimybe užsidirbti daugiau. Atradę kad ir menką aukso gyslą siekia jos kol prisitraukia. Labai rūpi kad žmonės juos matytų didžiais. Šitie aristokratiški bruožai verčia net diržus susiveržti.  Būna kad pasineria tiek giliai, jog mokosi sanskrito.

  Šeimyniniam gyvenimui ruošiasi neskubėdami, žiūri į tai rimtai. Daugiausia laiko skiria savo profesijai ir pagrinde mažai mąsto kaip bus su namais. Sukūrę šeimas mėgsta nuotaikingumą ir atsidavimą. Ypač palanku jei sutuoktinis geba išklausyti juos kaip darbo partneris. 

  • Jim Walton
  • Robertas Antinis
  • Bob Dylan
  • Naomi Campbell

  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account