"SMALSUS REALISTAS"

Mąstantys, domisi aplinkiniais ir įvykiais, mėgsta analizuoti eigą, yra geranoriškai nusiteikę. Aukštas savo veiksmų pripažinimo jausmas, realiai panaudoja savo gabumus, siekia tikslų. Kruopštūs veiklininkai mėgstantys darną. Sumanūs savo fantazijų statytojai. Kaip Dvyniai tai labai šeimyniški, ir vis atnaujina buitį. Daug šviečiasi, ypač mėgsta knygas skaitydami jas greitai. Gera nervų sistema apdovanoja juos gebėjimu išlaukti. Mąsto vingiuotai, mėgsta slėpinius ir persilaužimus. Visuomet turi ką pasakyti, pilni idėjų. Mėgsta iššūkius. Nemėgsta nuobodumo ir domisi bulvarine spauda. Moka suteikti pagalbą to prašančiam. Jie viską pasako savo veiksmais. Geri vertintojai ir patarėjai. Ieško iš aplinkinių supratingumo. Vertina savo ir kitų laiką. Kai imasi veiksmo darbe, rodo pavyzdingą pasitempimą ir krūvį. Su paprasčiausiais darbais susidoroti sekasi ypač sėkmingai. Atsakingai priima net menkiausias užduotis,mėgsta malonumus ir užtikrintą stabilumą. Praktiški šeimyniniai žmonės stengiasi būti savo vietoje. Taupo. Visuomet stengiasi perspėti vadovybę prieš nelaimei įvykstant. Tiki savo jėgomis ir siekia daugiau pareigų. Karjeroje jiems sekasi. Mėgsta atostogas ir palankiai žiūri į keleto uždarbių galimybes. Patinkančiuose darbuose užkuria daug gerų emocijų ir nuteikia kolektyvą darbui. Jų artimieji jais tiki ir palaiko. Jų aštrus ir analitiškas žvilgsnis padeda tapti profesionalais teisėje, mokyklose, fizinėje konkurencingoje veikloje, politikoje. Turi gerą sutarimą su įvairiausių sričių žmonėmis ir specialistais. Santykiuose jie kilnūs ir aktyvūs,to paties tikisi ir iš partnerių. Lovoje elgiasi spontaniškai reaguodami į planetų veikimus, tuomet jie nesulaikomi. Tereikia paremti jų fantazijas ir svajas gyvenimo misijai vykdyti.

Lesane Parish CrooksGarriet Bitcher stouBarbara BushPierre CardinPaul McCartneyPol AdrianJonas RimšaRichard WagnerNikol KidmanJames BelushiDonald TrumpMatt TreyHelen Hunt

Sentencijos ir poezija

Kiekviename iš mūsų slypi orakulas į kurį mes galime atsigręžti patarimo. Įsivaizduok, kad įeini į blankios šviesos kambarį. Tavo orakulas – išmintinga moteris – sėdi kitoje stalo pusėje. Tu prieini prie jos ir apibūdini savo problemą. Ji paprašo tavęs ištraukti tris stebuklingas kortas iš vėduokle praskleistos krūvos ir padėti jas ant stalo nugarėle į viršų. Šypsodamasi, ji atverčia kortas, kurios atskleidžia vaizdus ir žodžius atspindinčius tavo situaciją. Kaip kad ji tai padaro kambarys užsipildo šviesa ir tu suvoki kas ir kaip, ką reikia daryti toliau. Tu padėkoji savo orakului ir išeini.

Žvaigždžinys.lt 2007 - 2018
1000 simbolių į kairę

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas