Dvyniai 3

  „IŠRAIŠKINGAS ROMANTIKAS"

  Juose teka gaivinanti charizma, liejasi eilės ir dainos, labai altruistiški, dinamiški, laisvai vaidina ir elgiasi scenoje, pilni mylinčios išraiškos, mėgsta nuoširdų bendravimą ir bendraminčius, įkvėpti ir plačios fantazijos.
  Pastoviai gaudami visatos kūrybinį impulsą, kartais nespėja savo kūrybos užrašyti ar kitaip įamžinti. Labai praverstų kolegos realistai. 

  Didelė dalis Dvynių 3 labai savanaudiški materialistai, siekiantys milijoninės naudos kitų sąskaita. Ypač nemėgsta kritimų.
  Išmokę kantrumo meilėje, neteks lakstyti dėl vienadienių nuotykių. Tačiau tokie bandymai ir naujovės atveria jiems priėjimo prie naujovių duris. Iki vedybų atlieka kruopščias sutuoktinių giminės analizes. Būstas, juos atitinkantis partneris, talentingi ir išsilavinę vaikai bei sėkminga turtinė padėtis - jų laimės šaltinis. Labai geri kaip tėvai. Patinka tolimos kelionės, įspūdžiai bei šeimynykščių stebinimas.

  Jų šiltumui ir pozityvumui sumažinti vaistų dar neišrasta. Tiki svajonių išsipildymu ir aukštesnėmis galiomis. Mėgsta punktualumą ir švarą. Greitai reabilituojasi ir emociškai stengiasi nepalūžti. Turi naudingos gyvenimiškos patirties. Mėgsta draugų kompaniją ir pasisėdėjimus kartu. 

  Turi gausybę prasimanymų kaip išsisukti iš nepalankios padėties. Visuomet gaudo momentinę sėkmę ir progas. Patinka bendravimas su visuomenei reikšmingais žmonėmis. Noriai priima svečius o šie savo ruožtu pas juos eina. Rengia elitinius bei pažintinius vakarėlius. Turi labai daug veiklos, ir sugeba numatyti ateitį. 

  Finansai greit atsiradę greit ir pradingsta, tuomet savo išmonės dėka vėl uždirba. Kokia turtinė padėtis bebūtų, laikosi planų ir įsipareigojimų. Veiklumas ir darbai, tai ko jiems ir reikia. Svarbu kad būtų įdomu. Nuobodūs ir šalti korporatyviniai darbai ne jiems. Suradę patinkantį užsiėmimą stengiasi paversti jį darbu. Jų širdis pilna gėrio ir meilės, taip nusprendžia dirbti artistiškus, kūrybingus, muzikalius darbus. Jaunatviškumas ir energija leidžia išlaikyti protą ir jėgas tarnystei žmonijai. Trūkumas tik per didelis įsijautimas į rimtį. Taip tampa įsitempę, gali susvyruoti valia, sąmonė pasimesti.

  • Albrecht Dürer
  • Krisna Das
  • Maurice Allais
  • Benjamin Asher
  • Aleksandras Puškinas
  • Liam Neeson
  • Cheryl Cole

  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account