Dvyniai 1

  „LAISVAMANIS PIRMŪNAS"

  Eina tiesiai prie reikalo, išsilavinę, plačių pažiūrų, geba užjausti. Tvirti, konkretūs, laisvi, išmintingi ir supratingi. Labai karšti ir užsivedę. Mėgsta judesį ir veiklą. Žmones jie žavi it šarvais žvilgėtų.

  Skaičiaus įtaka Dvynių natūraliam komunikabilumui suteikia pagreitį ir troškimą pirmauti, sklandžiai reikštis verbaliniuose bei rašytiniuose atvejuose. Kyla aukštai ir daugiau nei reikia.  Ilgai netrukus nuobodi veikla nusibosta ir dažnai pradėtus darbus meta. Bet kokioje kalboje ar šnekoje suspindi ir įkvepia. Šeimyninį gyvenimą nuo viešumos laiko atokiau. Tvarkingai ir dėsningai klasifikuoja gaunamą informaciją. Taip tampa pirmaujančiomis asmenybėmis.

  Yra realistai ir nuovokūs, įvykius vertina supratingai.  Tautiški ir patriotiški, labai liberalių pažiūrų. Priima ir priešiškus įsitikinimus, kaip laisvo mąstymo dalį. Gyva bendruomenė tai minčių įvairovė.


  • Rolandas Paksas
  • Tim Allen
  • Adriana Lima
  Elgiasi oriai ir atmeta manipuliacijas. Patinka veikti tarp dinamiškos bei spalvingos fantazijos bendradarbių. Jei darbas intriguojantis, ne nuobodus, tai stengsis išlikti jame labai ilgai.
  Pamąsto apie laikus, kuomet baigsis jaunystė ir užsiims kokiu tai hobiu. Dažnai taip ir padaro, savo gero planavimo dėka. Jiems būtinas logikos bei žemiško supratimo turėjimas.

  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account