Jautis 9

  „IŠRADINGASIS GENIJUS"

  Meniškos prigimties, lydimi vizijos, kuriantys ateitį, širdingi, harmoningi. Aukšti idealai, tvirtai laikantys savo pozicijas, užjaučiantys.
  Pasižymi supratingumu ir atvirumu, skleidžiantys gėrį. Dirba dėl kitų, tai jų pašaukimas. Kuo globalesnių projektų imasi, tuo geriau išpildo savo misiją. Dirbdami dėl žmonių tampa tikri kovotojai. Savimi yra susidomėję kur kas mažiau. Laukia pagalbos rankos ir patys savimi nesirūpina. Geriausiai sekasi projektai pilnai atlikti jų rankomis ar su pagalbine komanda, tačiau jiems prižiūrint. Nepriima negatyvaus vertinimo, tad viršininkai jiems nereikalingi. Kartais tampa mažiau apdairūs ir paskubomis lekia į nežinomybę. Apsvaigę gali net vesti ir vargiai apie tai prisiminti atgavę sąmonę. Labai protingi nuo jaunystės. Kiekvieną žmogų regi su laisvę nešančiais sparnais. Juose įgimtos hipokratiškos vertybės ir kritiškai vertina iškeliančius save aukščiau nei verti būti. Jie mėgsta derinti dvasingumą ir loginį mąstymą. Ieško pagrįstumo sielos egzistavimui ir pomirtiniam pasauliui. Praktikos juos sužavi, tuomet peržengia šablonus ir ribotus religinius apibrėžimus. Į religijas žiūri atsargiai,suprasdami paslydimo ribas. Jie tampa labai savimi patenkinti,kuomet mato, kokią naudą jų darbai suteikia žmonijai. Humanitarinės bei altruistinės programos bei grupuotės jiems pats tas. Turi gebėjimą surinkti dideles sumas labdaros fondams. Pastovumas versle ir reputacijoje patenkina juos, tai užveda dar naudingesniems sandoriams. Nerasdami sumanios išeities gali suvaidinti dideles kančias ir taip pasiekti savo. Profesijose siekia profesionalumo. Išlaidauja, aukoja, skolina bei remia prašančius šito draugus ar vargšus. Jų tikslas parodyti ar padėti pamatyti savo kelius jų ieškantiems. Tai paverčia juos tikrais sėkmės kūdikiais. Meilėje įsuka tikrą audrų sūkurį. Myli akimis. Niekuomet visiškai šeimai neatsiduoda. Žmonija jų didysis tikslas. Taip kyla pavojus jų išrinktiesiems menkai te susipažinti. Aistros ir malonumai jiems svarbiausioji dalis ir po meilės akto tampa netgi apatiški. Neveiklumas ir keistų manierų laikymąsis kelia grėsmę egocentriškumui augti, prarasti aiškumą, kruopštumą detalėms.

  Michael Cretu EnigmaLinda EvangelistaMaklein ShirliLevi Morton ParsonsEurico Gaspar DutraMarina VladyMaria Anna LenarmanJames BuchananBedrich HroznyGrove KarlAdeleCher

  Henri FondaMegan Fox

   

   

   


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account