Jautis 3

  „IMLUS SENAMADIS"

  Emocingi, mėgsta vaidybą, skaidraus mąstymo, gyvenime yra ugningi ir karšti. Plačios fantazijos, užjaučiantys, vėjavaikiški, patinka bičiuliautis. Mažiau stačiokiški nei kiti Jaučiai ir labai kūrybingi, taip tampa sukalbamesni.

  Geba atlikti neįmanomus dalykus ir išlaukti kol varžovai baigs kalbėti, tačiau pasitaiko visokių atvejų, pagal nuožiūrą. Tampa principingi, kuomet dėmesys pakrypsta į darbo gerovės auginimą. Labai rūpestingi ir koncentruoti. Sužiba vakarėliuose ar draugijose kaip centrinė figūra.

  Finansai sekasi tik šiaip sau ir daug išleidžia būsto patogumams. Taip būna ir galvas pameta. Jie geba nuo pradžių iki galo dalyvauti veiksmo kūrime ir jo atlikime. Žinoma jie reikšmingiausių įvykių verpete. Gerai susigaudo gyvenimo vingrybėse net jeigu jos būtų beprotiškiausios. Jie žavūs, dėmesio centre, talentingi ir kupini jėgų. Nuo mažų dienų juos labai mėgo o šie savo ruožtu buvo tvarkingi ir elgėsi gražiai.

  Mokykloje pastebimai ryškėjo geranoriški bruožai, išprusimas ir gabumai. Dėl pozityvaus nusiteikimo iš aplinkinių gali imti pernelyg didžiuotis, siekti ir geisti jo gauti dar daugiau. Suaugę jau būna paskendę puikybėje. Dideli užmojai dažnam būna kaip muilo burbulas - sprogstantys. Tuomet nutrūksta visi liaupsai ir gaunami gyvenimo pamokymai. Vien asmeninio patrauklumo  matomai neužtenka. Kaip buvo mokyti švelnumo ir saldžiažodžiavimo, pradeda reikštis ir kyla karjeroje. 

  Santykiuose ir intymiame gyvenime dažnai ištaško visas jėgas ir dažnai paleidžia kartu su vėjais vienadieniams nuotykiams. Flirtas jiems įgimtas ir jie nuolat vidiniuose debatuose apsvaigę nuo grožio ir poezijos ideologijos. Tiksliai žinodami ko siekia galėtų sumažinti kenksmingų produktų vartojimą. Jiems reikalingas artimas kontaktas ir kaip galima daugiau liestis su žmonėmis. Santykiams ieškosi panašaus požiūrio žmogaus. Mylėtis yra linkę bet kur pievoje ar miške, prie ežero žodžiu bet kur. Lovą mėgsta išpuoštą ir ištaigiai paruoštą.

  Pinigus išleidžia greitai, tačiau geba taip pat greitai jų iš kur nors ištraukti ar turi atsarginių rezervų. Natūraliai moka pralinksminti žmones savo neapdairumu ar nepastabumu. Pasirodymai viešumoje pačios tinkamiausios profesijos. 

  Turi keistą įprotį, kuomet reiškiasi dažnai šneka neįgyvendinamus ir nerealius dalykus. Turi gerą nuojautą kada reikia nustoti juokauti ir susiimti. Jie itin gabūs tobulindami pasaulį aplink mus, visos darbovietės prižiūrėtojai ir ūkvedžiai. Tai ko trokšta geba pasiekti.

  Pasimatymas su jais išlieka labai ilgam, geba sukelti daug teigiamų emocijų. Sugebėdami išlaikyti mąstymą visuomet nukreiptą į pasiekimus, kad ir kaip jų atveju atrodytu neįtikėtinai tačiau troškimai išsipildo. 

  • Salvador Dali
  • James Mason
  • Pierce Brosnan
  • Ronald Ross
  • Garrod Dorothy
  • Bart Jan Bok
  • Sir Lennox Berkeley

  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account