Jautis 2

  „DINAMIŠKAS PATRAUKLUMAS"

  Geranoriškai bendraujantys, harmoningi, patikimi, mėgsta užsivesti. Geba įsiklausyti, akylai seka įvykius, jei reikia atleidžia vadeles, ir laikosi santūriai. Labai žavi žmones, minkštos širdies,su kuriais būti ir bendrauti malonu. Visas negandas uždengia savo begaliniu gėrio siekiu ir pateikia kaip linksmybes. Patinka rafinuotos pramogos ir nevengia viešumos, tačiau namų židinys traukia labiausiai. Patinka stebėti informacines priemones. Labai dėmesingi šeimos poreikiams ir pojūčiams, saviems žmonėms jie sukuria tvirtas garantijas o tai sukuria aplink juos prisirišusiojo prie reikalavimų žmogaus įvaizdį. Gabūs, kuomet reikia susitvarkyti su asmeniniais įžeidimais ir griežtu vadovavimu ar nuosprendžiais, kovingumas ypač atsiskleidžia sutikus priešus bei išvydus grėsmes. Humaniški vabalams o ginčai prilygsta karui. Priima iššūkius ir drąsiai kovoja. Vienodai geri ir tironai gali būti netgi saviems. 
  Pagrinde orientuojasi į veiklą dėl žmonių gerbūvio. Matydami kur veda jų atlikti darbai gali imtis net sunkiausių. Sodas ir miško ar laukų darbai net gi priimtini, tačiau rankų į "Š" nekiša.
  Gebėjimas jausti komandos ritmą atveria delegacijų bei sceninius darbus. Puikūs kūryboje ar prie augalų. Finansai uždirbami pakankami, mėgsta laisvumą ir unikalumą, visokius dalykėlius,kaupia tikrus turtus. Jų mylimiesiems tai ypač atsidavusi pora. Atsakingai žiūri į šeimą, ir praeina laiko, kol ryžtasi tuoktis. Šeimoje trokšta skaidrumo ir negavę pergyvena. Į poras pasirenka gebančius į save pažvelgti nešališkai. Kai myli, tai nesibaigia  dėmesys ir dovanojimai. Jų stiliui ir pasirinkimams vienos pagyros, namai švarūs, patinka vertingos senienos, kurios įžvelgia energetinę prabėgusių amžių įkrovą.Patinka okultiniai mokslai, simbolika bei specifiniai pakabukai. Domisi ezoterika ir kitais pasauliais.
  Tony BlairPirs BrosnanRobinson Sugar RejRedy Neelam SanjivanStasys ŠpirkauskasMaurice BarbanellHenrikas SenkevičiusMykolas RiomerisJustus LiebigCarl Friedrich GaussMarija Lastauskienė - Lazdynų PelėdaWilliam Jesse LazearDavid BeckhamJay LenoMike OldfieldJosie Maran 


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account