Jautis 1

  „UŽSIVEDĘS ORGANIZATORIUS"

  Kelia sau didelius reikalavimus, patinka dirbti, turi valios, pastovumo, siekia atkakliai, veržiasi su jėga. Kiekvieną pasitaikiusią galimybę priima su džiaugsmu ir jos imasi. Gyvybingumo jiems tikrai netrūksta, patinka pirmauti ir laikyti dėmesį nenukrypstant nuo kurso. Jiems netinka nejudrūs ofiso darbai.

  Tiki, kad viskas visiems yra paskirstoma sąžiningu būdu ir patys teatre sėdi pirmose eilėse. Tiki, kad tinkami veikėjai savo vietoje būtinai atliks vaidinimą nepriekaištingai ir visų darbai yra gyvybiškai svarbūs. Šitai už juos geriau įsisąmoninusių nėra. Saugo senovės paveldą, tačiau pasisako prieš neteisingas dogmas. Daug dirba su išvaizda ir viešu savęs pristatymu. Visuomet šypsosi, net kritinėse situacijose stengiasi išlaikyti darną.

  Šlovė ir reputacija jiems svarbiausi. Namų aplinka turtinga ir pilna materialių vertybių. Būna pratrūksta ir apipila emocijų bangomis. Kuo daugiau sportuoja, tuo ramesni tampa. Stengiasi būti arčiau valdininkų ir ieško didelių įplaukų galimybės. Savo padėčiai gali sukelti net gi pavojų, kad tik gautų daugiau pinigų. Ieško ir randa, taip pagerina darbovietės, kurioje vadovauja sąlygas. Suranda būdų už valdžios lėšas atnaujinti techniką ir prišaukti investicijas. Darbas jiems šventė, mėgsta užsibūti vieni, taip užsitikrina gerą karjeros padėtį. 

  Dangus juos palaimina gera padėtimi. Vengia puikuotis ir supranta perdėtų dalykų griaunamąją jėgą. Visuomet užtikrinti savo veiksmais, tačiau domisi aplinkiniais kaip svarbiu elementu. Aistros jiems kaip sportas, jie ir čia mėgsta lyderiauti.

  Būna Veneros įtaka juose tiek sustiprėja, kad nebesugeba aiškiai mąstyti. Tiki morale ir šeimos gerovės puoselėjimu, net jausmams išblėsus. Santuokoje išrinktasis tampa priklausomas tik jiems. Ir nepakenčia jokio priešiškumo. Lovoje išsprendžia visus nesutarimus. Šeimoje gali būti labai mieli ir kelti smarkų terorą. Pažindami tai, geba tapti pavyzdiniais.

  • Eugene Delacroix
  • William Shakespeare
  • George Clooney
  • Jack Nicolson
  • Janina Misčiūkaitė
  • George Lucas
  • Joachimas Fon Ribbentropas
  • Karl Marx

  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account