Avinas 9

  „AKTYVUS IR INIACIATYVUS VYKDYTOJAS"

  Įvairūs ir pilni idėjų, atsiskleidžia kūryboje, yra aktyvūs ir mėgsta būti pirmi. Paslaugūs ir jautrūs avinai 9 yra pakankamai realistiški, šiek tiek mėgsta ir vaidybą. Tikėdami begalinėmis savo jėgomis padėti pasaulio nuskriaustiesiems imasi globalių projektų. Puikiai moka patraukti žmonių dėmesį ir juos sužavėti.

  Mokyklos suole ryškiai pastebimas jų išskirtinumas parodo ir gabumus žmones valdyti. Sugeba keisti kitiems nuotaikas ir padėti pasirinkti savo kelią. Jų patrauklumui sunku atsispirti, taip jie tampa pranašesni už kitus. Šių žmonių kerams ir apžavėjimams žmonės pasiduoda itin noriai ir su malonumu. Galime tik pasidžiaugti, jog savo kovingumą nukreipia tarnauti dėl žmonių gerovės.

  Jų staigių idėjų ir emocijų proveržiai pritraukia vienodai ir draugų ir priešiškų žmonių. Mėgsta netradicinius ir ne pagrindinius kelius. Žvelgia į pasaulį plačiai. Yra ištvermingi ir pilni troškimo veikti. Turi įžvalgos dovaną. Svajoja jog vieną dieną išgarsės ir dažniausiai būna pilnoje įvykių, turtingoje aplinkoje.

  Užsispyrę užsibrėžtam tikslui pasiekti, prie jo prieina natūraliai. Moka sukelti dideles diskusijas vien savo veikla.

  Meilėje labai jausmingi ir nepakartojami. Įsiklausę į savo vidinį balsą pakankamai greitai susirastų savęs vertą partnerį. Miela širdis traukia ne tik gerus bet ir manipuliacijas mėgstančius asmenis. Taip meilė tampa sunkiu iššūkiu ir tenka taikytis išrinktąjam prie tokių neįprastų sąlygų, perimti iniciatyvą. Apsisprendę bendram gyvenimui apdovanoja save vaiku ir taip sulaiko vienas kitą nuo dingimo.

  Tokių tėvelių priežiūroje vaikams lengvai sekasi mokslai mokykloje ir universitete. Su laiku išmoksta tvarkytis ir su pinigais. Gabūs teisėje ir versle, mėgsta mokyti, kurti menus, gamtą. Yra altruistai.

  • Garis Kasparov
  • Karajanas fon Herbertas
  • John Sebastian Bach
  • Fra Bartolomeo
  • Ed Oneil
  • Mukesh Ambani

  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account