Avinas 7

  „ELGSENOS PROFESORIUS"

  Išradingi, veikia su užsidegimu, kalba be užuolankų tiesiai šviesiai, siekia užsibrėžtų tikslų, jei reikia gali ir pagudrauti. Gabūs teisingai įvertindami situaciją, reaguoja greitai, sumaniai.

  Tai vieninteliai iš avinų, kurie yra tokie paslaptingi. Mėgsta vienatvę ir tai jiems suteikia skaičius 7. Tuomet jie daug galvoja. Jų dvasia labai stipri ir suvokimas neleidžia palūžti jei kas yra prarandama ar miršta. Išlieka ramūs net katastrofiškoje aplinkoje, jei tik jų ramybės niekas netrikdo. Jiems patartina dirbti tik tai kas patinka, antraip darbas juos žlugdys. Radę mylimą užsiėmimą gali visiškai jam atsiduoti pamiršdami asmeninį gyvenimą.

  Aplinkiniai vargiai gali nuspėti jų talentus,o jie patys ilgai analizuoja savo gabumus ir galimybes. Tvirtai tikėdami imasi veiksmų ir pasiekia. Dalyvavimo malonumas kartais įdomesnis už pergalę, tai supratę ir išeikvoję jėgas palieka besirungiančiuosius.


  • Arvydas Juozaitis
  • Erik Clapton
  • Joseph Murray
  • Ewan McGregor
  • Keira Knightley
  • Fergie
  Labai gerai sugeba maskuoti tai kas darosi viduje ir pateikia tokį savo veidą, kuris sąmoningai suklaidintų. Gyvenime mėgsta sukurti nemažai bruzdulio nuo ryškiai apšviesto grožio iki bjaurasties. Taip sukuria daug neramumų. Ypač ilgai išlieka buvusių partnerių galvoje. Labai nedaug ką įsileidžia į savo gyvenimą, turint galvoje kad gerbėjų yra nemažai. Jiems geriausiai sekasi socialinėse srityse, tradicinėse visuomenės tvarką ir vystymąsį prižiūrinčiose organizacijose.
  Jei dominuoja svajokliškumas ir kosmoso trauka, tampa geri psichologai. Mėgsta,  kai kas netikėtai pamalonina. Sutikę meilę pajunta dvasinį ryšį  ir imasi veiksmų. Geriausiai sekasi su panašiu protu ir charizma asmeniu. Dirbti pageidauja tik su išsilavinusiais žmonėmis. Taip darbo eiga tampa harmoninga. Siekia būti darbų vadovais, o juos gerbia. Labai taupūs, perka tik pačius kokybiškiausius dalykus.

  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account