Avinas 6

  „DRĄSUS SVAJOTOJAS"

  Mėgstantys dovanoti, žemiški ir gebantys pritaikyti žinias, mąsto pozityviai, principingi. Sugeba būti atrama ir suteikti saugumą, pareigingi, kelia tikslus ir jų siekia. Vertina harmoniją ir kitaip nei likę Avinai siekia santarvės.

  Visuomet bendravime ieško kompromisų. Jie turi gerą pastabumą aptiktii žmonių gabumus ir tikslingai juos paskatina. Labai tvirti ir  neišjudinami kaip vadovai ir kuratoriai, į gyvenimą žvelgia būdami naujojo amžiaus puoselėtojais. 

  Būtinai siekia išpuoselėti asmeninį žavesį. Padeda bet kam, kurie tik kaip ir jie trokšta judėti ten pat. Šeimoje ir su draugais gali bendrauti grubiai ir aštriai, taip dažnai juos nuliūdindami, aišku po to jie sielojasi.

  Būna kad sunkiai pajuokauja tačiau atvira širdis sušvelnina skausmingas situacijas. Sveiki ir gyvybingi juokai išlaiko pozityvią nuotaiką, kad ir kokia prasta jiems atrodytu aplinka ar nutikimas. Santykiuose laikosi tradicinių vertybių. Dairosi laimingos draugystės

  Problemas moka išvesti į susitarimus ir laimingą pabaigą. Jų gyvenamoji vieta tokia, kurioje visuomet malonu būti. Saugo būstą nuo perkrovimo, o šeimoje visuomet aidi džiaugsmingos emocijos. Prisipažinimas meilėje ypač didelis žingsnis ir ilgai jam nesiryžta. Iš santykių nieko nereikalauja tik darnumo ir tas pačios krypties. 

  Tikri aukšto lygio puoselėtojai. Norėdami padėti dar ir aplinkiniams turi uždirbti kalnus aukso. Mėgsta apsikrauti daugybe darbo ir be atvangos siekia užbaigimo. Pasiekia nežmoniškų dydžių darbų realizacijos. Su atsidavimu tarnauja ilgus metus nepalikdami prisiimtų įsipareigojimu. 

  • Petras Ilgevičius
  • Sarah Michelle Gellar
  • Edie Murphy
  • Francis Fordas Capolla
  • Christoper Walken

  Sulaukę geresnio pasiūlymo, labai nenoriai atsisako buvusio darbo gyvenimo. Itin gabūs vaidybiniams darbams, valdžiai, pramogų bei švietimo sferos. Suradę susirėmimo objektą savo ryžtu būtinai varžovus sudrebins. Su metais išmoksta atleisti. Geriausiai sekasi kuomet siekia aplinkiniams būti sėkmės etalono pavyzdžiu, žmones pamokant kaip reikia save atskleisti.


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account