Avinas 3

  „ŽEMIŠKAS VENERIETIS"

  Tikslų siekia iki pat galo, labai ryžtingi, meniški, lengvai bendraujantys, turi veneros bruožus. Gabūs protinėje veikloje ir toli numato varžovų ėjimus. Jaunatviški išlieka iki žilos senatvės ir entuziazmu suburia didelį būrį draugų. Gerai sutaria su įvairių kartų žmonėmis. Kuo daugiau žmogus siekia pažinimo ir džiaugsmo, tuo jiems labiau patinka. Savarankiški. Turi daugybę gabumų. Sekasi tuomet, kai susitelkia į esmę kūryba ar vaidybą. Sėkmė juos mėgsta užtikti netikėta ir labai stipri, tad be pasiruošimo greitai į ją sureaguoti gali būti praleista. Jų pozicija nepalenkiama, tai tikri kovų vėliavnešiai, galintys paruošti būrius kovoms ir patys žygiuoti pirmose gretose. Moka gerai įkalbinėti siekdami savo.
  Tvirtai tiki, kad visi turime tai, ko esame verti, nes savo gyvenime tai susikūrėme patys. Įkvepiančios istorijos padeda jiems susidoroti kelyje su barjerais. Vaikosi svajų ir ieško praktiško priėjimo.
  Tikri kovotojai, kilnūs ir kupini ketinimo pasiekti. Ieško scenos ir galimybių reikštis.  Stengiasi išnaudoti kiekvieną progą savimi žmones pakerėti. Taip pasiekia savo. Skleidžia itin stiprias vibracijas vos tik pastebėti. Būtina ugdyti atsakomybės jausmą, kad neprisikalbėti. Savo kalba patraukia aplinkinių dėmesį.
  Santykiuose praverstų įdėti daugiau pastangų. Greitai partnerystėje pavargsta, būtinas sumanumas jų dėmesiui išlaikyti. Patinka turėti ne vieną meilužį ar meilužę. Vos tik prigesus  širdyje meilei, atsisveikina ir ieško kažko naujo. Labai sureikšmina pinigus, ieškosi keleto darbų, tačiau geriausiai sekasi kuomet tampa profesionalais vienoje. Pinigus dosniai leidžia dėl asmeninių poreikių ar staigmenų.
  Visuomet pasirengę ieškoti mūzos savo išsireiškimams, prigeneruoja didelę šusnį idėjų ir patarimų. Visuomet laikosi pozityvios nuotaikos, kas bloga ar skaudina palieka praeičiai ir toliau gyvena smagiai. Rutina jų priešas, o jėga kuri lydi juos būtinai turi pavirsti į kūrybą.
  Būtina matyti realumą asmeninės padėties, nepasiduoti šlovės perlinkimui ar imtis kritinės veiklos, vengti grubaus valdžios siekio, nesiblaškyti ir pataupyti.
  Styven SeagulThomas JeffersonasCeline DionJames WotsonAntanas VienuolisKaralius Leopoldas 2Giedrius KuprevičiusReese WhitherspoonJames Lowell RusselDalia KutraitėWilhelm Conrad Roentgen

   

   

   


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account