Avinas 1

  „DRĄSUS KOVOTOJAS"

  Laikosi savo įsitikinimų, bebaimiai, žaismingi, organizuoti ir veiklūs. Mėgsta konkretumą, laisvę, geba pasinerti į veiklą.

  Jie patys tikriausi Avinų atstovai su visa charakteristika. Raguoti padaužos įsikibę savų tiesų, mėgsta ginčytis ir drąsiai eina prie reikalo. Elgesys gali tapti net gi stačiokiškas ir užgaulus. Mėgsta tiesti dar nepramintus kelius ateities žmonėms, tad juos dažnai galima surasti vykdančius ne tradicinę veiklą.

  Būdami ne kantrūs ieškosi greitesnio reikalų išsprendimo, džiaugsmo ir pilnatvės. Trokšta  įvykius paskubinti ir viską išbandyti.

  Juos domina tik sėkmė ir pasisekimas jų pačių veiksmuose ar iš šalies. Šlovė bei populiarumas ateina palankioms aplinkybėms susiklosčius, nuo idėtų pastangų. Jų nukonkuruoti ar darbuose nugalėti beveik neįmanoma, nes atliekamos veiklos rezultatai keliskart pranoksta kolegas.

  Vienetukas suteikia lyderio būdą. Net vadovaudami imasi padėti sunkiausioje padėtyje esančioms dalims išspręsti. Darbas jiems tampa aistra ir gyvenimas.

  • Maya Angelou
  • Lady Gaga
  • Paul Doumer
  • Emilis Zolia
  • Vytautas Šapranauskas
  • Yayoi Kusama

  Jiems labai patinka prasklaidyti kieno nors paniurusį požiūrį, tačiau nesistengia visos egzistencijos paversti ginčais. Labai paslaugūs ir dažnai ištiesia pagalbos ranką. Supranta, kad laikas teka savo tempu, o jie toliau ieškosi įdomybių ir nepažintų, intriguojančių takų. Suradę ko siekti, tiesiog pasineria ir eina link realizacijos nesustabdomai. Pasimetę ar paklydę suranda kur buvo nugrybauta ir pasiekia savo. Turi gerą reakciją aplinkinių skleidžiamoms idėjoms įsisavinti ir tinkamai pritaikius padėtį stabilizuoti. 

  Iš prigimties jie pirmūnai ir vedantieji, į kuriuos lygiuojamasi ir kurių patarimo klausiama, kelio krypčiai nustatyti. Avinai - 1 tiesiog laisvai reiškiasi. Kuomet sukuria veiksmų planus, pasipriešinimas ar atšaukimas įvykti gali tik kam nors pasimirus. 

  Eidami valdančiosios pozicijos pareigas darbovietėje žmones paruošia ir nuteikia sėkmingai pasiekti tikslus. Patys gerai supranta veiklos detales, tačiau perteikti kitiems gali būti sunku. Gerai jei bendradarbiai imlūs ir greitai perpranta kas yra aiškinama. Yra gabūs pasiekti profesijos aukštumas. Jaunatviški iki žilos senatvės. Su meile nežaidžia, tačiau patinka naujovės. Gyvenimo draugystei traukia atsakingi ir išsilavinę, aukštų idealų ir patrauklūs partneriai.

  Šeimoje dar daugiau sutvirtėja ir perduoda geriausias savybes atžaloms, ugdydami jų atsivėrimą. Tokie vaikai žino ko iš gyvenimo nori.
  Patys greit užmiršta nuoskaudas, tačiau įskaudinti kiti gali pykti ilgai. Didžiausi pasiekimai ateina tiems, kurie išdrįsta priimti nežinomybės iššūkius.


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account