Jei Jūs pamiršote prisijungimo vardą, prašome įvesti savo el.pašto adresą, tada spustelėkite Siųsti prisijungimo vardą mygtuką, ir Jūsų prisijungimo vardas bus išsiųstas Jūsų elektroninio pašto adresu.
Jei Jūs pamiršote ir prisijungimo vardą ir slaptažodį, prašom susigrąžinti pirma vardą, tada slaptažodį. Norėdami atkurti savo prisijungimo vardą, įveskite el. pašto adresą, paliekant Prisijungimo vardas laukelį tuščiu, tada spustelėkite Siųsti prisijungimo vardą mygtuką. Tokia pačią formą naudokite ir slaptažodžio atkūrimui.
Jei Jūs pamiršote slaptažodį, bet žinote prisijungimo vardą, įveskite jį ir Jūsų el. pašto adresą, Spustelėkite Siųsti slaptažodį mygtuką, ir netrukus gausite naują slaptažodį. Naudokite šį naują slaptažodį prisijungimui prie svetainės.

Sentencijos ir poezija

 Astrologniais terminais Saturnas yra susilaikymo, atsakomybės, disciplinos ir apribojimų planeta, kai tuo tarpu Jupiteris yra plėtros, augimo, spontaniškumo ir kūrybingumo planeta. Mūsų gyvenime yra būtinas abiejų balansas: perdaug Saturno ir mes neįstengiame išnaudoti savo pilno kūrybinio potencialo; per daug Jupiterio išpučiame save, ambicijas atribojant nuo atsakomybės. Medituokite į planetą, kurios stygių jaučiate labiausiai, įsivaizduojant tiek šaltį, pilką septynių žiedų Saturno sferą, ar tiek raudonąjį gigantą – Jupiterį.