Smaragdas

SmaragdasSmaragdas - Didysis ir galingasis valdovas, berilas heksagoninės struktūros. Vadinasi veikia veikdamas kitus ir žmones ir akmenis. Taip ir užsibūna tik pas tuos, kurie dirba tokius darbus su kitais ir yra linkę veikti bendruomenėje. Neleidžia užsidaryti savyje ir gausiai aštrina pojūčius bei energetiką, kuri priklauso nuo smaragdo kokybės ir dydžio.

Ką reiškia būti valdovu, karaliumi kitiems akmenims, gebėti juos įtakoti ir nurodinėti. Vadinasi savo būtimi įtikinti pranašumą prieš likusius. Tai apstulbimas ir šokas, neįtikėtinai nuostabi patirtis, kurioje užmirštant save imama bendrauti per akmens sąmonę, aukštesnėmis vibracijomis, kūrybingiau. Žodžiai pirma kreipiami į širdį tada paleidžiami aplink, kaip ir veiksmai. Jis jų neįtakoja tiesiogiai, tačiau suteikia pasaulio ryškumą per širdies perspektyą, o kokia ji pas kiekvieną? Tokia ir smaragdo pagalba.

Dėl kokybiško smaragdo daug kraujo pralieta, kaip ir kiekvienas valdovas viduramžių karalystėse to neišvengė, taip ir smaragdo būtis savyje turi kažką tokio, kas žmones traukte traukė ir galvas padėti net tekdavo. Vadinasi jis aktyvina psichinę energiją, grynina asmens būtį bendruomenės tarpe, skatina drąsą kaip yra būdinga žaliems akmenims. Kreipiasi į esatį ir traukia ją paviršiun.

Budina sielą, veda link suvokimo, veikia per bendravimą traukdamas energijas, nebyliai reikalauja tarnauti idealams, dirba su dvasiniais kūnais. Prideda natūralumo ir tikrumo. Gerai medituojant, stiprina atmintį, padeda keistis ir būti savarankiškesniam, ramesniam. Stabilizuoja emocijas, padeda atstatyti pusiausvyrą, ramina jausmus. Padeda kūnui, kai reikia atsistatyti, stiprina regėjimą, ilgaamžiškumą.

Traukia bendraminčius ir stiprina ryšius. Stengiasi padėti žmogui. Menininkams ir rašytojams užkabina ryšį su Venera. Su juo gyvenimas tampa įdomesnis ir prasmingesnis. Skatina sąžiningumą tad neteisingai elgiantis su kitais greitai sugrąžina karmą už darbus.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account