Chrizoprazas

  ChrizoprazasChrizoprazas - sušvelnindamas aplinkos matymą, versdamas negatyvą pozityvu padeda veikti drąsiau, daugiau pasitikėti savimi ir įsileisti į širdį harmoniją. Padeda suderinti subtiliuosius kūnus taip, kad tarnautų savasčiai. Veikia kaip sveikatos skatintojas tarp materijos ir mantalinių pasaulių. Neigiamus išgyvenimus verčia į pozityvą. Skatina rasti pusiausvyrą su aplinka. Padeda pažinti save ir realiai prisitaikyti siekiant idealų. Fizinių negalavimų metu visaip padeda.

  Kadangi dirba su aplinka, tai leidžia nuo jos per daug ir nepriklausyti. jeigu jau tyrinėjama tema kas aš esu visame šiame šurmulyje ir padeda neištirpti, vadinasi dalyvaujama esant lygiaverčiu, pernelyg neįsitraukiant į pasaulį, kaip debesis plaukiantis dangumi, aiškiai matyti kur ribos. 

  Skatina gerovės atėjimą, tačiau kaip ir pridera žaliems akmenims pirma žiūri į širdį. Ar vertas asmuo ieško sėkmės. Išorinis pasaulis atkreipia dėmesį ir suteikia savo paramą, tačiau debesis turi būti baltas, nuo tamsių ir apniukusių debesų įprastai žmonės bėga. Jeigu dvasioje yra už ką, tai šio akmens pareiga jas materializuoti. Vėlgi pritraukti reikiamą aplinkinių atsaką.

  Žolininkų, gyduolių ir bioenergetikų akmuo. Kada dirbama pašaukimo vardan, ar reikia papildomo stimulo veržtis į aplinką, kuri iš pirmos pažiūros slopina o gal būt barjeru atrodo. Skatina įveikti nematomas kliūtis, nebijoti pasinerti į nežinomybę. Palaiko tikėjimo kanalą, per kurį girdimi sielos tobulėjimą skatinantys palaikymai iš mokytojų. Tokiu būdu padeda išlikti savimi, net kai jų nėra šalia ar jaučiamasi vienišu.

  Vis dėl to joks akmuo nenudirbs apsisprendimo darbo bei pačio veiksmo atlikimo. Impulsai ir vibracijos suteikiami skatinant žmogų imtis reikalingos veiklos, tačiau užsispyręs priešgyniavimas ir išankstinė blokada bet kokio akmens poveikį slopins ar net gi visai užgesins. Todėl visų pirma  reikia savyje turėti nuoširdumo to akmens sąmonei, kad ji priimtu jus o jūs jį, tada vyks mainai ir širdies šviesa taps ryški bei matoma aplinkoje.

   


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account