Amonitas

AmonitasAmonitas - Suakmenėjęs padariuko kiautas susuktas spirale. Vedantis į begalybę, nors žemės būtyje jo tiek nedaug ir kaip simbolis atrodo toks reikšmingas. Ar tai šliužas ar jūros gelmių gyvis, nešiojasi savo namų ir gimimo bei raidos proceso liekanas bei patį kodą, kaip viskas ima ir išsivysto iš vieno taško. Galaktika veikia pagal principą šį, traukdama ir stumdama viską per save, ir kaip juodoji skylė, nuolat, užtikrintai bei palengva juda savo linkme. Taip ir amonitas kalba apie Saturniškus procesus, kuomet reikia tikėti ir veikti, priimti savo menkumą ir tuo pačiu svarų įnašą atliekant darbus. O galbūt jie kada pavirs akmeniu ir taps mūza įkvėpėja dideliems ateities kartų darbams. Šis kiautas primena neužsidaryti savyje, sąstingiu gręsia, ir ieškoti procese vietos po saule. Gal būt kur saugiau bei ramiau?

Tai akmuo, kuris skatina suktis aplink, tiesiog veikti. Tai vienas iš tų bruožų dienoje, kuri pralekia tiesiog nepastebimai, kartais sunku kažin ką ir užfiksuoti, tiesiog įvykiai ima ir susiklosto savaime, o gal būt paprasčiausiai neužsifiksuoja. Lyg stebėtumei savo gyvenimą it filme, kuris įvyksta prabėgomis.

Kadangi amonitas tai kažkuomet buvusio gyvūno kiautas, tinka namų apsaugai bei namų pojūčio savyje sustiprinimui, ypač, permainų metu, kada kraustomasi, ieškoma kur apsistoti. Prisirišusiems prie namų, visi tokie kriaukliniai nameliai tik dar labiau sustiprins potraukį veikti juose bei gražinti, nuolatos besisukančiame procese.

Gerai dirba su vandens stichijomis ir tomis vietomis, kur yra įrengti kranai, vamzdžiai. Tai santechnikų, elektros laidų išvedžiotojų ir žarnyno akmuo. Su juo atsiranda didesnis prasmės pojūtis dirbant nuobodžius ir pasikartojančius darbus, kurie evoliucijos procese veda augimo link.

Tai gausybės ragas atsiskleidžiantis nuolatiniškume, ilguose etapuose. kai reikia tapti viskuo ir niekuo vienu metu, prisijungti prie galaktikos centro žemiškame lygmenyje, tampant didelio proceso maža dalele.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account