Dūminis kvarcas

DDūminis kvarcasūminis kvarcas - pradžioje, tai lyg rūkas galvoje ar aplink, kuriame pasiklysti lengva ir jauties lyg apsvaigęs, aiškiai suvokti negali kas konkrečiai vyksta, lengviau tiesiog priimti būtį tokią, kokia ji yra, nesipriešinant. Mintyse jau buvo visko tiek daug, kad paprasčiausiai nebenori nieko fiksuoti ir tiesiog truputį vertėtų pamedituoti. Sugeba nuraminti ir numalšinti stresą.

Kadangi padeda atlaisvėti nuo visų užspaudų ir pertekliaus emocijose, tam reikia nusiteikti, padeda įsižeminti, slopinti priklausomybes. Valo neigiamos patirties padarinius. Mokina susigaudyti tamsiose energijose, kai vyksta neaišku kas ir nežinia kaip reikia reaguoti, kai dingsta vidinis žinojimas. Tvarko apsėdimų ir programų įtaką žmogaus auroje. Gerai tinka mokytojams, kurie dirba su žmonių skleidžiamu arba nešiojamu negatyvu.

Tai Marso ir Plutono prasti ryšiai su Mėnuliu ar Skorpionu. Vadinasi ta verianti ir gelianti skorpiono medituojanti kokybė, gebanti prasiveržti pro visas nesąmones ir griežtai įkrėsti proto ima būti sutrikusi. Nebelieka to bizūno o tik troškimas būti tokiam, tada dūminis veikia atstatomąja energija šio aspekto sandūroje.

Taigi, akmuo atspindi realų pasimetimą nežinojime, nors skatina iš viso to išeiti. Vadinasi savyje turi tai kas įveda žmogų į tas nežinojimo priežastis ir jas neutralizuoja per ramybę ir atsipalaidavimą dirbant su juo. Taip išeina, kad šis kvarcas turi kodą, neutralizuojantį kitus, tad galėtume jį sulyginti su kompiuterio antivirusine programa, kadangi dirba ir su energetinių laukų valymu. Sudėlioja mintis į vietas, visas išsibarsčiusias daleles į stalčius. Žinoma, kad veiktų reikia kreiptis į šio akmens dvasią. Jokia antivirusinė programa kol nėra paleista neveiks ir neapsaugos. Tai lyg veido kaukė iš molio, kuri vėliau nuimta skaistina ir jaunina, o susidūrimas su dūminiu kvarcu per nešvarų veiksmą atlieka svarbią tobulėjimo praktiką.

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account