Karneolis

KarneolisKarneolis - kupinas aistros, degantis troškimu akmenėlis. Tai džiaugsmo ir svaigulio akmuo, gebantis pildyti taurę iki visiško pertekliaus, tad reikalinga atsarga ką ir kaip paskatinti.  Tai degantis laužas ir šiluma, jis padeda įpūsti tą ugnį, kuri ima plėstis viduje. Vadinasi sudegina tuos pagalius, kurie trukdo mėgautis ta linksma energija. Dažnai tai yra kompleksai susikurti vaikystėje, kada pirmosios čakros formuojasi aktyviausiai, tad karneolio funkcija ir yra dirbti su jomis bei visaip koreguoti ir tvarkyti jį nešiojant ar naudojant apdėjimuose. Partnerystėje suteikia pastovumą ir ryškina intymias akimirkas. Tai buvimas čia ir dabar.

Kadangi veikia kaip afrodiziakas, geba įžiebti lakią fantaziją. Ypač patartinas tiems, kam meilėje reikalinga pagalba. Gerai menininkams bei artistams, kuomet reikia būti gyviems savo darbuose bei tą gyvastį perteikti, ar tai gaivališka ar judria bei dinamine kūryba. Veikia ir iš karto ir tuo pačiu lėtai. Jeigu yra aplinkoje partnerių, ima traukti jų dėmesį, bet jeigu reikalingas pirma laikas susitelkime, tai karneolis ilgame periode ims formuoti asmenyje tuos bruožus, kurie pritrauks patinkančias sąjungas bei abipusį susižavėjimą, aistrą ar net meilę. Svarbu paminėti tai, kiek pats asmuo, nešiojantis karneolį yra linkęs išlaukti ir dėti pastangas į ieškojimus.

Atrodo viskas paprasta, tačiau kaip tokią aistros formą suprasti, kuomet karneolis pasirodo kaip ženklas ateities pranašavime, ar energetiniame lygmenyje? Ko gero nereikėtų toli nukeliauti nuo aistros įvaizdžio ir šių energijų balansavimo poreikio. Karneolis įspėja ir apie perteklines ir apie prigesusias savybes, kurias dabar yra aktualu stebėti ir veikti pasitelkiant sąmoningumą. Tai yra saldusis medus, vilionė, potraukis, besiformuojantis prisirišimas. Svarbu atskirti, kas yra šis traukos objektas ir kur yra riba, nuo kurios ima deginti.

Aistra kaip laužas rusena, prie jos arti būti taip gera šaltoje naktyje ir sušilti. Svarbu neužmigti ir budrumo neprarasti, kad nedegintų jis skaudžiai. O sukurti ugnį tokią, kurios vėliau anei suvaldyt jis padėti gali, tai imlumas plėstis aistroje ir visame kame, kas lyg pavargusiam pro šalį einančiam keleiviui, padeda surasti namų jaukumą žaižaruojančioje liepsnoje. Antroji čakra artima visiems, ji saugų pojūtį į subtylesnį džiaugsmą kelia ir svetingumą iš aistros parodo.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account