Obsidianas

ObsidianasObsidianas - tamsos valdovas, nardintojas į gelmes, kaip pats kosmosas, pilnas visko ir gero ir blogo, priklausomai į kokį užkampį yra patenkama. Kaip juodoji materija veda į kitas dimencijas ir sugeba prisikasti prie priklausomybių ir prisirišimų esmės. Dėl savo juodos spalvos gali būti laikomas negatyviu akmeniu, tačiau visi jie dirba su sąmone, kuri priklauso nuo žmogaus. Obsidianas praktikoje buvo žinomas šamanistinėse kryptyse, mirties ritualuose ir pan. Burtininkų ir magų akmuo. Su juo yra telkiama energija. Ima skleistis vidinės galios, priimama išorinė vibracija.

Kur perkels sąmonę juodoji skylė? Ar tai fiziškai pastebimas reiškinys su obsidianu? Kokie minties šuoliai ir pasaulių išgyvenimas atveriamas pasinėrus į veiklos pasąmonę? Kiekvienam atsakymas savas. Svarbu išlikti atidžiam, būti pasirinkusiam kelyje, žinant ką norima pasiekti šio akmens pagalba, antraip, tai bus visiško išskridimo ženklas, kuris reikalauja pasinerti į purvą, kad tokioje situacijoje įsižeminti. Tai aštri misterija, be vilties ar norų, kai lieka tik būtis, o ji gali ir vilioti savo gylio patrauklumu, bei galvą skatinti pamesti nežinomybėje. Visa kas erdviausia beribėje naktyje atsiveria obsidianą laikant rankose.

Kad būsena su šiuo akmeniu lengvėtu ir taptų skaidresnė, ypač tinkama krištolo energija. Šis derinys kaip juoda ir balta suteikia kontrastą išryškina formas į apčiuopiamas ir matomas. Tuomet ir praeitų gyvenimų atsivėrimai gali dėliotis į vietas. Iš dalies akmuo tai tas tunelis į tašką erdvėje ir laike, kuriame nugulęs nepastebimai išgyvenimas, įtakojantis dabarties pojūčius ar mąstymą, veikimo pobūdį. Tai priežasties atvėrimas. Sunki tai gali būti, norais ir troškimais aprengta sąvoka, kurios paleisti nesinori ar keisti, bei sielos evoliucijai redaguoti, palankesnį sprendimą priėmus. Tai veidrodėlis, kuomet pamatai save tą, kurio gali nesinorėti pamatyti. Tai yra tavo šešėlis, kuriame metas kažką keisti.

O gal tiesiog imi vaikščioti regėdamas situacijas skersai išilgai? Kur kieno bėdos slypi, priežastys ir šaknys. Gebėjimas sugerti aplinkos negatyvą, reikia jausti ribas, kiek leista pakelti. Tai rodiklis, jog galimas prievartinis patraukimas pailsėti nuo pasaulio. Tai sapnavimas dienoje, plaukiojimas iliuzijoje, negatyvumo pakėlimas. Būti ar nebūti? Koks yra mano kelias? Kokia paskirtis? Ir visi klausimai vedantys į egzistencijos begalybę yra įprasminami su obsidianu.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account