Gintaras

  GintarasGintaras - Lietuviškasis auksas, nuo seno siejamas su elektra ir pinigais. Kažkuriuo metu buvo naudotas prekyboje kaip valiuta, tai parodo ne tik jo lengvumą nešančią vertę, bet ir materialią. Jame yra kažkas labai artimo ir reikalinga kiekvienam. Tai be abejo atsipalaidavimas ir šiluma. Tačiau gintarui esant imliam įvairioms energijoms iš šalies, mainuose jis galėjo iš vieno šeimininko pernešti energiją kitam, todėl ilgainiui buvo atpažintas, kaip netinkama priemonė buitiniuose atsiskaitymuose tarp žmonių, tačiau kaip akmuo vertinamas už savo gydomąsias savybes.

  Padeda siekti natūralumo ir yra siejamas su saulės planeta. Tai buvimas pajūryje, būsenos perkėlimas į save. Tai gerai, kai reikia nuraminti nervus ir emocijas. Naudojamas terapijose, kūnui fiziniame ir subtiliame lygmenyse. Prideda optimizmo ir entuziazmo. Neša gerovę šeimoje, skatina būti savimi. Atlieka valymą organizme, yra geriamas per vandenį. Į namus neša atsipalaidavimą. Galima deginti ir smilkyti.

  Turėdamas savyje didelį harmonijos potencialą tinka ir sunkiems ligoniams. Jo funkcija kaip sanatorijos, skatinančios paleisti prisirišimus ir viską, kas trukdo būti čia ir dabar savimi. Tai daro švelniai, su juo gera. Gintaro vibracija lengvai priima šeimininką ir yra draugiška. O jis ir pats minkštas. Būdamas amorfinis geba prisiderinti prie įvairių žmonių. Jame žemiška saulės energijos forma, kuri dosni kiekvienam.

  Susikūrė gintaras iš sakų ilgai buvęs vandenyje. Prasidėjo iš medžio, tai jo formavimosi statusas ir istorija jau visai kitokia nei įprastinių akmenų. Pabrėžia unikalumą ir išradingumą. Alcheminių procesų dalyvis nuo prigimties, tad yra mėgstamas panašiai mąstančiųjų. Nors tinka ir visiems papuošimams, jame slypi gerbūvio pakėlimo elementai. Gintaro ypatingumą pajusti galima Nidoje, ir Kaliningrade, kur jo klodai pasaulyje didžiausi, tad kuo šis akmenėlis ypatingas, didžiausių atsakymų ieškokite ten.

   


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account