Malachitas

MalachitasMalachitas - darbštumo vedlys, padedantis kruopščiai atlikti savo pareigas kasdieninėje veikloje. Disciplina ir atsakomybė auga nešiojant malachitą. Kadangi yra gražus, tai žmonės jį padirbinėja. Ne be reikalo yra posakis darbas žmogų puošia, tai čia ši puošmena už tai. Tačiau būna kiti mėgsta tik puoštis, tai jiems Malachito imitacijos tinkamesnės. Nors jeigu rimtai tai su šiuo akmeniu, aptingusieji gali tapti aktyvesniais. Arba jų šis akmuo visai nepatrauks, bei bus atstumiantis. Senovėje buvo laikytas kilmingųjų akmeniu. Sugeba neutralizuoti skaudamas bei energetiškai užstrigusias vietas.

Kaip dabar tampama geresniu savo pareigose? Laiku ir tiksliai atliekant užduotis, stengiantis padaryti geriau ir kokybiškiau. Motyvuojant save siekti tobulėjimo ir augimo profesinėje srityje, vadinasi vystyti save. Dabar jeigu mes susiliesime su Malachito esme, tai visa tai gerai matyti, kaip šis akmenėlis stengiasi būti geresniu ne prieš kitus, tačiau tapti savimi iš širdies. Tokiu kokiu reikia, užtikrintai. Greitai įsisavinant naujoves, prie jų prisitaikant ir taikant jas realioje praktikoje. Tai gi, atveria kelius kopiant į karjeros "kalnus". Tokiu būdu sužadina interesą gyvenimui, nuspalvina jį ryškesnėmis spalvomis. Į gyvenimą traukia reikalingus įvykius.

Tai gerovės magnetas, tačiau reikia prisiminti, jog būti vertam geresnio, reikia įdėti atitinkamas ir kryptingas pastangas. Vadinasi jūs eisite ir darysite ir ta veikla džiaugsitės. Tokia Malachito užduotis ir sąlyga. Kadangi sąveikauja su kitais žmonėmis ir geba atvesti reikalingus pas jus, tai reikia juos pastebėti ir padėti tais klausimais, kurie reikalingi. Tai gali būti jūsų kelio sąlyga ir sutiktieji, padedantys kopti aukštyn. Turint tokią Malachito pagalbą mentalinėje erdvėje, be abejo, jog gali atsirasti žmonės, kurie jausdami jo energiją ieško to paties, ką jau turite ir jūs. Tai profesinio pripažinimo ir ėjimo link profesionalumo akmuo. 

Ar tai daug yra būti savimi, tas kas esi, išdrįsti pripažinti ir eiti keliu nebaugu. Išmintis svarbiausia veda, jog kelias kuriuo eini turi būti vedamas širdies. Tada žalios pievos ir laukai, kalnų keteros ir upeliai atsivers savo prigimtine dvasia, palaikydami, remdami ir skatindami judėti toliau ta pačia kryptimi, surasti tai, ko visi ieško arčiau savasties. Kad visi kilometrai nueiti ir aukščiai pasiektieji padėtų surasti tą tašką savy, kuris liks, kai kelias baigsis. 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account