Citrinas

CitrinasCitrinas - Dangaus šviesulių karalystė. Tai spindintis ir žėrintis akmenėlis, lyg šviesos tarnų sambūrio vieta, kur susitelkiama visiems kilmingiems ir vadovavimo tikslams. Jame telpa ir pasakiški rūmai, mokslas, šviesa ir teisingumas. Tai riterių ir kanclerių, ministrų ir seniūnų, žiniuonių bei dvasininkų akmuo, rūmininkų, kultūros veikėjų. Žmonių, kurie dirba su scena, ir viešomis įstaigomis. Dažnai vadinamas įvaizdžio akmeniu, todėl, kad dirba prastos padėties atstatymui.

Citrino norisi, kai požiūris į save dėl kažkokių tai aplinkybių nukrenta ar tiesiog graudu, lyg cirtinos būtų patekę į akis. Iš tiesų tai aštrus akmenėlis, juk jo dar viena subtilesnė forma Rutlo kvarcas. Tačiau čia jis dar daugiau teigiamas ir paprastesnis. Yra brangus ir geidžiamas. Jį padirbinėja kaitinant ametistą. Citrinas gerina iškalbos dovaną, padeda būti aiškesniam. Suteikia pasitikėjimo savimi. Normalizuoja požiūrį į gyvenimą. Palankus prekyboje, pažintyse ir ryšiuose. Augina verslumą, padeda siekti populiarumo ir išsipildyti norams.

Aišku, jog tai ne burtų lazdelė, kuria užsimojus tuojau pat išsipildys kas tik panorėję. Viskas auga iš gelmių, kuriose yra šaknys. Tik priėjus reikalingą etapą imama jaustis šviesoje. Citrinas padeda atpažinti save esant tokioje padėtyje. Na o kai gyvenimas vėl tampa gražus ir šviesus ir optimizmu švyti motyvacija, jokios kliūtys nebaisios ir veržlumas veikti pirmyn atveria galimybes. Tas jausmas pritraukia situacijas ir tai Citrino ar žmogaus dėka? Akmuo jis tik būna tuo kuo yra. Viskas. Tada žmogus juda materijoje ir susijungia su juo nešiodamas. Tada akmuo žmogui pasakoja, kaip reikia būti tokiu, koks yra ir akmuo tarp akmenų. Ne tiesiogiai, per mintis.

Citrinas gali išties daug užkulisių istorijų papasakoti, ir iš tiesų kontaktas su juo labai greitai paskatina siekį tobulintis. Kaip pats Jupiteris, jis plečia patirtį ir ją stiprina. Situacijose tai metas pažvelgti į savo įvaizdžio kūrimo, kėlimo bei atnaujinimo galimybes. Geras metas reikštis veikloje, ypač suvedant ją iki kruopščiausių dalelyčių į spindėjimą, pakylėtą būseną. Tai yra kada štai, tas momentas, kai "pilis" jau pastatyta arba yra kuo pasigėrėti.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account