Heliotropas

HeliotropasHeliotropas - Kario kraujo akmuo. Valia, ryžtas, drąsa veikti ir pulti į kovos lauką. Jokia teritorija priešais nebaisi. Tai nindzė, įtikėjęs jog gali viską. Iš tiesų joks kalnas ar uola nebaisūs heliotropui, šia tema dalinasi ir su žmogumi. Gerai veikia  kaip amuletas apsaugai ir turi stiprios gydomosios jėgos. Jo pagalba yra surenkama ir telkiama energija, kaip koks stebukladarys paėmęs į savo ranką švytinčią žvaigždę paverstų ją šviesos kardu, tą kardą pavadinkim heliotropu. Tai interpretacija, kurią galime leisti vadinti turbina, kažkuo neaiškiu. Lyg ir juokai ir mistika dera viename. Tačiau su riteriais ilgai nepajuokausi, tai ir su šiuo akmeniu. Jo jėga grėsminga. Tai puolėjas.

Venose greitėja kraujo apytaka, tonusas kyla, organizmas sveiksta ir valosi. Tokia narsi idėja yra fizinio veiksmo sėkmės šaltinis. Dirba įvairiose srityse ir tinka visoms kūno vietoms. Skatina motyvaciją. Padeda geriau pamatyti realybę, drąsiau reikštis. Kuo daugiau tikrumo, tuo ir asmeniniai poreikiai geriau suprantami. Ypač tinka mentaliniams ir psichologiniams prasiveržimams patirti. Tai nematomo skydo iškvietimas, auros stiprinimas.

Kokia tai jėga ir stiprybė ateina su juo? Atsakomybė svarbioje vietoje turi būti, širdis tikra ir motyvai nuoširdūs. Pasimesti lengva, lyg plakinyje garsų ir šviesų, gausybėje barjerų prasiveržti reikia, kad išlaikyti tą dvasią, kuri veda nežinomais takais. Kuri padeda atskirti kokia yra tiesa sintetiniuose žodžiuose ir veiksmuose. Tai ir tikėjimas atiduodant visą save, jog tai ką darai veda ten, kur siela prašo. Kartais ir laiko nėra, bet žinai, tą patį daro ir heliotropas. Jis raumuo, judesys ir priežasties forma. Pagrindas veikimo, variklis, kurio degalai turi būti kokybiški.

Gerai tokia energijos įkrova kai sustojate, arba apmiršta gyvenimas, jo tempas sustabarėja, reikia aiškumo per kažko tai numetimą iš savęs. Gal tai fizinis darbas ar sportas, treniruotės, gilioji gamta. Tai rodiklis, jog atėjo laikas susiimti ir veikti ryžtingai. Galbūt elgsenoje ėmė didėti išskydimas ir šio akmens pasirodymas nori pabrėžti, jog pats metas susiimti. Save į rankas į tą magišką žvaigždę ir padaryt kirtį sąmonės šuoliui. Net jei ir nesinori ar viskas taip nuobodu, tai valia reikalinga pabusti vidum.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account