Ametistas

AmetistasAmetistas - Taikusis reformatorius, alchemikas. Transformacijos ir posūkių akmuo. Padeda išlikti budriam, suteikia laisvumo pojūtį. Ypač aktualus vandenio eroje. Turi gydomųjų bei valomųjų savybių. Naudojamas darbuose su reinkarnacijomis, meditacijos ir maldos praktikose. Tai šventoriaus akmuo, pats kunigas ar bažnyčia. Jo violetinė spalva pabrėžia dvasinį pradą ir skatina jos budimą. Tai binauros garsų dažniai, mago stebukladario akmuo. Neįtikėtinų pokyčių psichikoje ir prote patirtis. Ametisto energija skaidosi į visas šalis skatindama virsmus. Tai pasinėrimas į dvasinę energiją, jos švytintį pasaulį.

Sako ir rašo, jog tai akmuo visiems. O kam gali netikti dvasia ir ėjimas arčiau savęs pažinimo link? Tai ir tas perėjimo momentas, kai mirštama ir tampama dvasia, ir virimo procesas puode bei daug kitų dalykų, kuomet augama, tobulėjama ir kažkas keičiasi. Taip tampama brandesniu. Ametistas padeda palaikyti šį stabilumą ir skatina neprisirišti, prie to kas yra žinoma, leistis į nepatirtus pasaulius, pažinti gilumų dvasią, surasti tuos bruožus ir situacijas, kuriais diena yra gyva ir alsuojanti.

Pozityvus akmuo. Neutralizuoja negatyvą. Padeda nesiblaškyti. Dirba su sapnais. Harmonizuoja protą. Tai yra dažnis, kiursi padeda palaikyti plačiai atmerktas akis ir įtemptas ausis. Išgirsti daugiau, nei yra akivaizdu, pažvelgti į situacijas dvasinėmis akimis. Patirti save esant kūnu, kaip įrankiu. Tai prana, mana, dvasinis maistas, kurį nešiojant tampi sotesnis ir taip iš tiesų imama jaustis. Tai ir pasninko, susilaikymo bei kasdienių ritualų akmuo. Bibliotekose, viešosiose įstaigose, žmonių kolektyvuose. Jo drūza apvalo net gi kristalus, tai ypatingo švelnumo savyje turintis akmuo, sugebantis prisivilioti kiekvieną.

Taigi dėstyme ametistas kalba apie pokyčius, poreikį keistis ir mąstymą, kuris reikalauja to. Vadinasi sunku fiksuotis užsistovėjusiomis mintimis ir darbai turi eitis progresyvūs, rasti kažką naujo prieš imantis realių veiksmų. Tai motyvuojantis burtas, prigesusioje fantazijoje. Poreikis  rasti pakylėtumą ir tik tada veikti. Astrologijoje su transformacija siejamas skorpionas ir vandenis. Tad jeigu nesiimama veiksmų savo išminčiai atnaujinti, ji gali skaudžiai gelti. Taip ir am,etistas kviečia į olą, ar joje tik nepasiklys pašauktasis? Graži svaja veda svarbu išliklti budriam, o to nepajėgus padaryti atsitraukti į meditaciją.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account