Turkis

TurkisTurkis - keliauninko varomoji mudra. Minkštas ir švelnus, labai malonus laikyti. Naudojamas nuo priešistorinių laikų ir buvo vertinamas visuomet. Labai padirbinėjamas šiais laikais ir yra klijuojamas iš turkio miltelių. Jo tikro pasiūla tokia nedidelė, jog Gingeris rašė, kad tėra 1 procentas jo tikrojo rinkoje. Pats akmuo imlus aplinkos poveikiui. Saugodavo jojikus ir nekaltybę saugančiuosius. Traukia finansinę sėkmę, padeda atremti magiškus puolimus. Jo spalva simbolizuoja palankumą iš dangaus, tad natūralu, jog gero oro tikimasi keliaujant, prigijo kaip keliautojų akmuo. Gerina išmintį ir širdies reikalus, padeda atsiskleisti tikriems santykiams, artina pasisekimą ir padėtį.

Audronės Ilgevičienės knygoje apie akmenis rašoma, kad jo funkcija susieta su tikėjimu, tačiau tai nereiškia kovoti dėl kažkurios iš jų pranašumo, ar įrodinėti kieno šeima pranašiausia. Tinkamai suvokus jo esmę, turkis pritraukia reikalingų jėgų vedimą. Tačiau tikslai turi būti skaidrūs ir nukreipti į teisingus poelgius. Turkis padeda atsiskleisti motyvams. Tai akmuo, kuris labai reaguoja į šeimininką, jo būsenas ir išgyvenimus. Padeda nusiraminti ir lengviau žvelgti į meilės reikalus ir jo pagalba nukrenta kaukės, tad reikia susitaikyti iš anksto su tuo, kas bus pamatyta.

Geras tai akmenėlis, kelio vedimu apdovanotas, ilgalaikio palaikymo galima iš jo tikėtis ir tolimus kraštus pasiekti. Dėstyme tokį atradus aišku pirma pagalvojama, o ko gi reikia, kad tokia kelionė būtų įmanoma. Bet pats turkis užsimena, kad vidinė erdvė darosi tokia tuščia ir plati, jog prašyte prašosi asmens, nuvesti jį į tokias vietas, kur šios vidinės ir išorinės erdvės sutaptų. Kur Turkis galėtų veikti visu savo prisilietimu ir švelnumu įžiebtų tikėjimą, nebijoti atrasti, kas slypi toliau, viskas bus gerai, tiesiog išmok tikėti nuoširdžiau. Tikrumas yra variklio žvakė.

Padeda mokytis bendravimo skatina 5 čakros veikimą, gerai dera su kitais mėlynais akmenimis. Jo šauliška prigimtis primena įdėjas, kuriomis svaidosi strėlininkas, paleisdamas į dangų vieną po kitos. Kiek tokių idėjų tėra norai ir geismai? Kaip ir padirbinėjamas turkis neleidžia jo rasti tikro lengvai, taip ir iššauta idėjinė strėlė retai surandama tikroji. Tikrumo pirma reikia viduje savyje kaip siekį laikyti, kad tikėjimas vestų iššautį idėjinę strėlę nuoširdžią ir tokios ieškoti kur ji, antraip gresia skubutas įsigijimas sintetinio turkio ir troškimų patenkinimas tikrųjų sielos tikslų kaina. Taigi, tai dvasinio turto, piligrimo valiuta Turkis. Padeda paruošti viduje erdves ir pritraukti jas išorėje.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account