Mėnulio akmuo

  Mėnulio akmuoMėnulio akmuo atrodo toks paprastas , švelniai mielas akmenėlis, tvarkantis emocijas, dirbantis su vidaus balansavimu ir panašiais dalykais, bet su juo reikalai pasidaro kur kas sudėtingesni negu atrodo. Tai labai moteriškas ir motiniškas akmuo, tad padeda tvarkytis su mamomis ir veikia tas sritis. Moterų pasaulį suprasti reikia, norint gilintis į mėnulio akmenį. Čia ir visi ciklai ir tekėjimas ir rutina ir spindėjimas apsijungia viename. Bet kokiu atveju su juo imama jaustis lyg seriale. Vidiniai nuotykiai tampa įdomesni bei išraiškingesni. Ypač kam šis akmuo tampa paskirtas, tos vietos ir sritys tampa bangavimu ir emocinės energijos šaltiniu.

  Galima pamanyti, jog kaip patikėsi taip ir bus ir su mėnuliu tai tiesiai į dešimtuką. Čia tuojau pat patiki kokiu vaizdiniu ir jis jau tampa veiksmu gyvenime. Tu imi išgyventi visa tai, nebūtinai taip kaip nori. Anaiptol. Tai yra emocinės patirties stabilizatorius ir nešėjas. Ką konkrečiai mato kiekvienas ir patiria gali knygą parašyti, kurią supras tik jis kaip prasmę, ir nebūtinai žodžiai liesis, tai vidus siekia balanso. Su meile ir vaisingumu siejamas. Gausina moterišką energiją IN. Nelabai tinka emocingiesiems. Mėnulio akmuo daugiau skatina emocijas nei jas slopina, tad į balansą suvedinėti jas reikėtų tiems, kam trūksta nei kas pertekliuje. Arba jeigu emocijos veikia per pasąmonę, tada gerai panešioti.

  Moteriškos lyties atstatymo darbai siejami su akmeniu. Mokina atpažinti intuiciją emocijų labirintuose, kitaip sakant aiškiai girdėti ir regėti. Nakties valdovo akmuo, tačiau nebūtinai tamsa. Tai sapnai, pasąmonė ir visokia panaši psichodelinė veikla tinka šiam akmeniui apibūdinti. Labai smagu su juo pasinerti į dar gilesnes iliuzijas, vizijas bei pasaulius... Ir jeigu tik yra natalinėje diagramoje kokių tai astrologinių pažeidimų kas pasireiškia santykyje su motina, vertėtų panešioti šį akmenį, jis padės imtis ieškoti sprendimo būdų. Taip pat padeda sugrįžti prie įgimtų talentų atnaujinimo.

  Dėstyme šis akmenėlis nurodo į poreikį balansuoti ir suvedinėti emocijas, pasąmonę į kažkokią stabilesnę padėtį per sritis, kurios galbūt nurodytos kitų akmenų. Taip pat skirti dėmesio moterims ar jos kažkokiu būdu gali prie klausiamos situacijos prisidėti. Riksmai ir virsmai nebūtinai yra mėnulis, aistra čia gali būti visai šalta, tačiau kad lediniu vandeniu pilama ant galvos - jaučiasi. Kartais tai malonu, kai būni žiemos miegu apsnūdęs ilgą laiką, taip nusiprausti. Bet pasitaiko ši patirtis ir sukrečianti nepasiruošusiajam. Neliūdėk žemės vaike, viskas tik į gerą išeis.


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account