Rožinis kvarcas

Rožinis KvarcasRožinis kvarcas - širdies, meilės, švelnumo, gėrio ir atviro skleidimosi akmuo. Jis padeda geriau suprasti kitus, prideda atjautos, palaikymo. Tai kai esi kažkuo savimi toks koks esi dėl kitų ir savęs. Tai ryšio su visuomenine siela stiprinimas. Padeda atskleisti talentus ir gyventi jaučiant pilnatvę. Tai džiaugsmo ir mielos, kūrybinės patirties įprasmintojas. Juo norima , kad lengvumas yra tikrumas, atleidimas ir paleidimas, jokio spaudimo, vien jausmas, gilus ryšys lengvu pavidalu su visais ir priėmimas, jog esi vienas iš jų. Tai yra vidinio dažnio stiprinimas, suprantant kitų intencijas, matymą ir pilnai juos suvokiant. Tokia Rožinio kvarco tema.

Buvo naudojamas kadaise meilės magijoje ir santykio su aplinkiniais gerinimui. Tai iš tiesų svarbus turėti akmuo, per kurį veikiami svarbūs subtilieji kūnai. Padeda atgaivinti gydomąsias savybes viduje. Dirba su savęs peraukštinimu, nenatūralumu bei įtampos mažinimu. Vienatvėje suteikia paguodos. Traukia bučinius ir žavesį, flirtą, romantiškus nuotykius, stiprina intymios patirties pajautą ir visaip veikia partnerystės tobulėjimą bei vystymąsi, augimą. Tai tarsi nuolatinė rožių puokštė gauta dovanų ir visi iš to sekantys rezultatai.

Dėstyme tai ženklas, jog galbūt atėjo laikas skirti laiko sau ir atnaujinti savęs kaip dalelės bendrystėje matymą. Galbūt kurį laiką buvote sau pernelyg kieti ir reiklūs, tai ženklas jog reikėtų palepinti save, pamylėti ir suteikti švelnumo pajautos, atsinaujinti bei regeneruoti jėgas bei entuziazmą. Tai ir grožio procedūros ir kūno bei sielos gerovė. Tai yra vidinis švytėjimas, charizma ir gyvybingumas žmoguje, tai yra širdies šviesa ir jos skleidimasis į aplinką. Nieko nereikalaudamas Rožinis kvarcas suteikia visą savo dėmesį tam, kuris jį nešioja ir tuo pačiu moko atitinkamai elgtis ir su kitais. 

Kuomet ima emanuoti ši meilės energija padedama akmens, jis tampa antena, kuri stiprina šį ryšį ir skatina dažniau įsijungti į kanalo veikimą. Bet tai ne tik fizika, o iš tiesų plačiai aprėpiantis lygmuo, nors kartais pasistatyta siena neleidžia pasiekti širdies centro, tai tuomet bet koks bandymas pakelti vidinius dalykus į aplinką pritrauks daugiausia atsimušimo į priešpriešas, kaip atspindys to, kas dedasi viduje, tai yra neprieinamumas pačiame savyje ten, kur norima patekti per aplinkinius. Vis tik akmuo gali padėti paieškoti tų durų ir išdrįsti praeiti pro jas, įsileisti kitus.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account