Moldavitas

Moldavitas - tikslų ir didybės akmuo. Savo paskirties vykdymo, buvimo tuo kuo esi. Turi ne žemiškos energijos ir vibracijos. Su juo aktyvuojasi širdies čakra ir galimi užspaudimų prasiveržimai per emocijas ir visa kita kas ten yra. Randamas tiktai Čekoslovakijoje prie Maldos upės. Tikima, jog tai nukritusio prieš 1,4 milijono metų meteorito padariniai. Buvo naudojamas kaip strėlių antgalis, geros sėkmės talismanas, derlingumo bei apsaugos akmuo. Rastas veneros garbinimo vietoje Wilendorfe. Jo negalima valyti su druska.

Padeda įveikti ciniškuma, leidžia daugiau pasvajoti. Palengvina abejonių naštą, net kuomet priežastys neaiškios. Palengvina rūpesčius dėl pinigų, suteikdamas galimybę pamatyti sprendimus. Skatina sinchroniškumu pritrauktas situacijas. Tai yra žvaigždžių vaikų akmuo, kurie randa sunkumų žemiškoje inkarnacijoje ir kuriems nepavyksta prisitaikyti prie gilių emocinių kančių. Nešiojamas prie širdies čakros padeda susipažinti su savo atėjimo į žemę priežastimis. Moldavitui patinka kiti akmenys ypač kvarcai. Idealus energetinių įrankių gamyboje. JIs suteikia galingos įtakos meditacijose, dirbant su sapnais, didinant asmeninį jautrumą vedimui, intuicijai ir telepatijai kelti, bei gebėjimui suprasti aukštesniuosius pasaulius.

Padeda subalansuoti giluminius dalykus, atveda širdį ir protą į harmoningą veikimą. Emocinių traumų gydymo akmuo. Stimuliuoja viršutines čakras bei kundalini energiją. Jo veikimas pasireiškia jaučiant didelį emocinį palengvėjimą. Saugo nuo negatyvių energijų, padeda atsiskirti nuo nesveikų prisirišimų. Gyvybingumo išlaikymas ir judėjimas pirmyn. Jis iš tiesų gali suteikti dramatiškus pokyčius. Su moldavitu garbinama Persefomnė ir Gaia. Tai gimusių Balandžio 20 - Gegužės 20 akmuo, tačiau zodiako ženklui nepriskiriamas, nes yra universalus. Sanskrite vadinamas "Agni mani" ugnies perlas ir siejamas su feniksu.

Pažinti akmenėlį šį tolygu save pilnai suprasti, ir jeigu to nepavyksta padaryti, vadinasi yra dar kur padirbėt. Ir tik pilnai save suvokiantis bei keliu einantis greitai susigaudys, kas per viena yra ši žaluma.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account