Amazonitas

Amazonitas - tai bendravimo džiaugsmo šaltinis. Juo yra užtvirtinama ryšių paskata bei stiprinama penktoji čakra. Padeda palengvinti prieštaravimus, kurie kliudo reikštis. Tinka emocingiems kurie nesivaldo pasakydami kažką ko nereikėtų. Tai bendravimo stabilizavimo akmuo. Jis labai traukia tuos, kurie turi verbalinių sutrikimų dėl psichologinių ar kitų priežasčių, nebūtinai fizinių. Ramina depresijas, padeda stiprinti šeimyninius ryšius. Nuolatos skubantys gaus galimybę suvokti, jog išsišnekėjimas gali sulėtinti jų tempą leidžiant vidui nurimti. Gerai situacijose, kuriose sunku atskirti reikalingesnį pasirinkimą ir gyduoliams dirbantiems su žmonėmis. Jeigu žmogus dirba žurnalistikoje ar kitaip yra įpratęs vertinti žmones bei jų darbus, kritikuoti ir susikurti kategorišką, šališką nuomonę, amazonitas veikia kaip saviraiškos lygintojas, neutralumą skatindamas pasiekti.

Kadangi penktoji čakra siejasi su antrąja, tai seksualinės energijos išliejimas per judesius ir šokį ar aistringą sportą taip pat bus pozityviai veikiamas šio akmens. Kodėl? Nes bet kur, kur seksualinė energija yra transformuojama reikalingas susikalbėjimas, tinkamai tai padaryti. Aplamai jis parodo savo minkštu švelnumu, koks turėtų būti bendravimas ir jo kokybė, padeda tokią sampratą perkelti į kasdienybę. Tai drąsos ir tiesos akmuo. Skatina tai atrasti viduje neinant į konfrontacijas. Stiprina atjautą kitiems, mokina priimti skirtingus požiūrius. Nuo senovės buvo vertinamas kaip papuošalas.

Amazonitas iš tiesų randamas visai ne prie amazonės upės Brazilijoje, bet buvo pavadintas kaip tik prie amazonės gyvenančių karingų moterų garbei, kurios naudodavo kaip manoma šį akmenį ritualiniuose amuletuose. Tačiau kaip objektyvumas siejasi su ritualais ir sapnais? Jog padeda ryškiau matyti formas ir priežastis minties akyse? Būti neutraliam tai būti balanse, o kas yra harmonijoje jau yra rituale. Ir kuo stipresnė tokia pusiausvyros pajauta, tuo ryškesnė darosi dvasinė veikla. Tuo pačiu akmuo veikia ir finansus bei sėkmę, nepamirškime, jog jie dažnai priklauso nuo teisingo bendradarbiavimo ir minčių išdėstymo o tai yra bendravimo įgūdžių.

Bendru atžvilgiu amazonitas įkūnija geros sveikatos įvaizdį. Kaip ir pačios džiunglės simbolizuoja vešlumą bei gyvybingumą, taip ir akmuo užtvirtina konstruktyvaus vystymosi planą. Dėstyme jis gali akcentuoti į poreikį save išreikšti, daugiau laiko skirti žmonėms, plėsti ryšius, ieškoti naujų komunikavimo formų, pabendrauti su gamta, sugrįžti į vidinio balanso būseną.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account