Rutilo kvarcas

  Rutilo kvarcas - tai griūties ir dalykų atsisakymo įprasmintojas. Rutilo kvarcas artimas kvarcų grupei ir turi citrino veikimo pobūdį, tik jame esančios siūlės interpretuoja gyvenime patiriamą krušą su žaibais ir uraganais. Jis padeda kai sunku arba reikia gyvenime kažko atsisakyti, patirti kategoriškas permainas, pradėti iš naujo paliekant praeitį. Dažnai tai būna nelengvi tarpsniai, reikalaujantys suimti save į rankas, nepasiduoti, brautis pro užtvaras, bruzgynus. Kadangi atspindi nuopolius ir kritimus laikomas negatyvumo atspindžiu, tačiau jis tėra ta jėga, kuri padeda geriau pažinti bei suprasti laikmetį, kuomet vyksta visos negandos, ir jame suderinti savo vibracijas, su mineralo teikiama palaikančia energija, kuomet ieškoma saugumo ir tvirtumo vėl grįžti į save ir stabilų aplinkos pajautimą.

  Gydyme asocijuojamas su žemesniosiomis čakromis ir padeda skrandžiui. Gerai, kuomet norite sumažinti rūpesčių naštą, perkeliant dėmesį į ateities planus ir sėkmės siekį. Jo pagalba pagrinde yra siekiama atstatyti laimės būseną. Akmuo padeda naujų egzistencinių būvių paieškose ir traukia pagalbą iš kitų žmonių. Kad būtų pasiektas labiau apčiuopiamas efektas rekomenduojama naudoti kartu su hematitu. Bet kokiu atveju tai yra geras talismanas emociniame ir dvasiniame gyvenime.

  Dėstyme matant šį akmenėlį reikėtų įsidėmėti tokią pastabą, jog kažkas, ką asmuo ketina daryti, neduoda palankių rezultatų ir į tai reikia atsižvelgti. Galbūt tai įspėjimas, jog dienos pobūdis ir energija nėra subalansuoti ir reikia įdėti praktikos, kol energetika ir motyvacija pasieks reikiamą lygmenį. Tačiau jeigu pasirodo rutilo kvarcas toks lygmuo dar nėra pasiektas ir žmogaus subtiliosios sistemos dar yra sudarkytos, bei reikalauja realybėje su jumis padirbėti arba bus pritrauktos situacijos iš aplinkos, kuriose kančios kiekis augs tol, kol tos subtiliosios žmogaus sistemos ims rasti balanso ir motyvacijos pakankamą būvį, kurį reikalauja turėti akmuo savo pasirodymu. Kitaip tariant jis atitinka energetinius taškus, kurie įspėja jog sąmonė dabar įkritusi į minusinį balansą.

  Tai Avesta asteroido akmuo. O ji kaip paslaptinga šventikė, panašiai kaip vaidilutė, tik ne tiek šventa, neįpareigota santuokos, tačiau galinti turėti įvairius vyrus, dirbanti dvasios namuose, priklauso seserijai, tai ir akmuo apjungia tokios sąmonės pobūdį. Kuomet nėra didelių įsipareigojimų, ryšiai tai atsiranda ir nutrūksta, gyvenimas pilnas misterijų, pamokų, išbandymų ir nežinios. Kai ieškoma pagalbos pas nepažįstamus ir tikimasi, jog ateitis bus geresnė. Kai reikia pasisemti vilties, tikėjimo ir kapstytis iš tamsos atgal į šviesą.


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account