Saulės akmuo

Saulės akmuo - avantiurinis lauko špatas. Kaip ir pati Saulė astrologijoje simbolizuoja savęs realizavimą per darbą, veiklą, užsiėmimus, pomėgius. Tai yra talentų ir gabumų praktinis pritaikymas. Šviesos energija, kūrybinis vystymasis, judėjimas ir entuziazmas, pilnatvė ir apsauga. Aktyvina čakras, ypač viršutines padeda imtis spręsti temų susietų su tėvu. Stiprina vyriškumą, žaismingumą, prideda vidinės laisvės pajautos, moko pažinti savigydos galias, stiprina charizmatiškumą. Drąsa ir valia didėja, ištvermė, kovingumas už tiesą auga, tai dvasios ieškotojo akmuo. Ypač kai pasidaro sunku nuo visko ir aptingstama, nebesinori laikytis principų bei atmetamos pareigybės.

Lyderystės ir asmeninės jėgos akmuo. Padeda pritraukti kilimą karjeroje bei profesijoje. Tinka nuo fobijų ir maldos praktikos paskleidimui į kitus žmones sustiprinti. Gali padėti pykti paversti džiaugsmu. Saulė tarnauja pasauliams kaip koks misionierius skleidžia savo šviesą, taip ir akmuo skatina pažinti tą asmenybės dalį, kurioje tilptų šis vaizdinys, pasiaukojantis dėl kilnių tikslų, savo egzistenciją pašaukimui paskiriant. Tam kad šviestų į visas puses ir atiduotų save, o jei žmogus nori tik gauti? Tuomet pamatys save gaunantį visame gražume tiek ir taip, kad neatpažinti ydos bus nebeįmanoma. Tai yra atidavimo akmuo, kai yra pasiryžtama ir suvokiama, jog jau yra ką atiduoti ir gali. Tačiau bet koks ego nukreiptas asmeniniams troškimams patenkinti be tikrojo sielos motyvo su šiuo akmeniu pavirs ugnimi, kuri tiesiog degins.

Sielos motyvai dėstyme dabar yra svarbūs, kodėl yra daroma viena o ne kita ir ar tai kas daroma didžioji esmė? Galbūt reikėtų įsigilinti į tai, kaip save pateikti pasauliui, jog jaustumeisi tikru, skaidriu ir pozityvių vibracijų. Jeigu šis akmuo padeda pamatyti priešingas savybes savyje, ko gero tai yra rodiklis, jog apčiuoptas blokas gyvenime trukdo tobulėti ir virsti ta šviesa. Tai saulės akmuo pakėlė į paviršių sielos apvalkalo kauką, kuris žmoguje kuria dvilypes situacijas vesdamas tolyn į nežinią. Akmuo kaip levitacijos principas paskleidžia savo bangas, jog šviesa žmoguje stiprėtų, tačiau jeigu jos samprata yra padengta grynai savanaudišku ego, tas levitacijos principas priverčia šį ego pakilti į orą ir būti visur visiems visada matomu tol, kol asmuo pripažins jį turįs ir visaip ims jaustis lyg saulės apšviestas iš tamsos išlindęs.

Kaip pilnai išpildyti akmens vibracijas? Pamatyti ir kažką pakeisti? Ir kai nesinori keisti, nors žinai kad ne šviesus esi ir pakankamai ryškūs purvai bei sutepta aura, akmuo ir tolia visa tai ryškins, tad apsispręsti pats turi, kiek ilgai nori šį negatyvą matyti, kol imsi jaustis saulės akmeniu, gebančiu laidininku būti tos energijos, kuri pasaulius kuria, juos palaiko ir maitina, kuri vis duoda ir nieko neprašo atgal, kuri savo būtyje yra laiminga ir tokia jos paskirtis. Būti čia ir dabar.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account