Agatas

  Agatas - keliautojas po gamtą ir visur, kas tik atgaivina, suteikia jėgų ir žvalumo. Jo grožyje slypi atsakymas, kaip veikia į pasaulį, lyg aukštapelkė ar ežeriukas vitalizuoja ir atstato jėgas pasibuvus. Agatas minimas kaip vienas pagrindinių mineralų terapijoje akmuo gydymui. Jo veikimo pobūdis išties magiškų galių turintis. Lyg kelionė į kurią susiruošę pilnai atstato ir subalansuoja, jeigu yra tinkama, tai šis akmenėlis skatina tokią patirtį ir padeda pritraukti reikalingas situacijas. Pjūvyje matyti, kaip sluoksnuojasi formavimosi sandaroje įvairios spalvos bei struktūra, bet išorėje atrodo kaip įprastinis akmuo. Agato savybės slypi viduje, tad tuo būdu mokina įnešti spalvų į savo gyvenimą, kas iš tiesų tampa geriausiu antidepresantu ir motyvacijos siekių varikliu.

  Agatas būna upinis, klasikinis, juodasis, baltasis, dendritinis, samaninis, okeaninis, gyvatės odos, ugninis. Vadinamas sveikatos ir gerovės akmeniu todėl, kad šalutinių veiksnių jame nepastebėta. Na gal tik islandiškasis agatas kitaip vadinamas obsidianu turi neigiamą poveikį arba medinis agatas kitaip suakmenėjęs medis. Iš esmės tai tėra akmenys, bet kaip žmoguje jie atsiliepia yra poveikiu pamatuojama. Geras masažuose, skleidžia harmoniją, padeda siekti tikslų, skatina ilgaamžiškumą. Saugo kelionėse. Tamsesnių spalvų agatai padeda pažinti tamsiąsias asmenybės puses, dirbti su pasąmone. Baltasis padeda pamilti save, stiprina imunitetą. Padeda psichikai būti stabilesnei, reikštis kūryboje. Lengvina bendravimą su augalų karalyste bei gamta. Tinkamas gėrimui daryti.

  Kaip dabar susieti jo energiją su bendravimu ir analitiniu mąstymu? Tai kad protui rimstant, į gaivų ar ledinį vandeniuką pasinėrus mąstymas iš tiesų tampa žvitresnis, pailsėjęs ir įžvalgus. Tokios rūšies vibracijios padeda visapusiškai atstatyti jėgas, kurios ir skatina aukštesniosios išminties gabumus. Gamtoje dėmesys tampa stipresnis tuo pačiu poreikis veltis į žmogiškąsias emocijas mažėja. Pasaulis tampa namais. Pats akmuo būdamas toks įvairiaspalvis ryškina ir sapnų vaizdinius. Mokina suprasti simbolius ir paslėptus ženklus. Gyvatės odos agatas dar ir paleisti nuoskaudas padės vesdamas į pirmaprades būsenas, kuriose slypi problemų priežastys.

  Ugninio agato kryptis jau kiek kitokia ir visiems taikyti nerekomenduojamas, vadinasi jame daugiau ryžto ir valios, tačiau turint aukštus idealus ir siekiant didesnio akmens pažinimo. Gali sukurti patrauklumą, pridėti įžvalgumo, bet asmuo turi jaustis žygį atliekantis. Apibendrinant agato veikimą dėstyme galima teigti, jog juo yra nurodoma bendravimas, toks natūralus kaip gamta ir poreikis pasinerti į lengvumą dar giliau. Pasaulio gražiausiomis spalvomis matymas ir džiaugsmas, nesuvaidinta laimė, padėka gyvenimui, švelnus prisilietimas.


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account