Suakmenėjęs medis

  Suakmenėjęs medis - sąstingio, užstrigimų, laisvės veikti trūkumo rodiklis. Akmuo šio atveju kadaise buvo medis ir bėgant metams bei kintant gamtos sąlygoms suakmenėja. Ką tokia būtis mums nori pasakyti? Negana to, jog medis ir taip yra nepaslankus, vėliau nulūžo, nuvirto ir užbaigęs gyvybę savo dar ir mumifikavosi arba suakmenėjo. Leninas kadaise buvo didis, o dabar guli mozoliejuje, simbolizuodamas tą didybę, kurią buvo susikūręs, lyg nemirtingu tapo, tačiau kas iš to, galbūt jo sielos evoliucijoje buvo stiprus prisirišimas prie kūno ir ji negali jo palikti, kol kūnas pilnai nesunyks? Taigi ir suakmenėjęs medis panašiai užstrigo savo gyvybės atomazgoje. Tačiau kaip akmuo yra kur kas pozityvesnis nei šis aprašytas vaizdinys. Vis tik akmuo gali kaupti informaciją ir tai daryti tūkstantmečiais, apie laikmetį amžių orus ir vibracijas kurios buvo tuo metu. Ir visa ši informacija be abejo suakmenėjusiame medyje.

  Dabar jis žmogui gerai pasitarnauja kai šis pats jaučiasi užstrigęs, gal kiek pamoko ką reiškia būti nepaslankiu, aptingusiu ir visaip kitaip užsispyrusiu ties savo. Medis kietai įnikęs į kategoriškumą ir savo suakmenėjimu primena jį nešiojančiam, kokia tai biri yra ši fantazija, jog užstrigimai gali būti tokie kieti, kad net priverčia milijonams metų suakmenėti savo įsivaizduojamoje didybėje ar dar kur. Tai iš ties galingas amuletas ar talismanas šamanistinėse kryptyse, kur kūnas yra svarbi priemonė tiksli pasiekti, jį stiprinant, padedant suvokimui išsivaduoti nuo programų, būti lanksčiam ieškant sprendimų ar aplamai įleisti šaknis ar susijungti su žemės dvasiomis. Tai yra materialios sampratos aktyvintojas.

  Iš esmės tai fosilija, kuri buvo naudojama magijoje, ypač stabilumui pritraukti. Naudojamas praktikose persikeliant į praeitus gyvenimus, landžiojant po sielos klodus. Jeigu asmuo vis skraidžioja ir jam sunku įsižeminti tai jam reikia būtent šio akmens, kuris padėtų susikurti ryšį su protėviais, pagarbą senoliams ir praeičiai, tokiai kokia ji buvo. Prideda atsakomybės pojūtį, suprantant, kad gyvenimas iš vietos nepajudės, jei žmogus pats nesiims reikalingų sprendimų. Jeigu kam prastai su emocijomis ar nuotaikų kaita, tai akmens funkcija padėti visa tai kas vyksta apraminti. Sustoti gyventi tose iliuzijose ar pokyčių trūkume, padėti sau pamatyti kaip gali būti kitaip.

  Dėstyme ištraukus šį simbolį reikėtų pagalvoti apie tai, kas gyvenime sukuria užstrigusias situacijas ir ko gero žvelgiant į ateitį nurodomas nepaslankumas, dalykų sąstingis ir pokyčių trūkumas. Kažin tai kas neduoda laisvai reikštis ir reikalauja kad būtų prisiminta. O gal žmogus mėgaujasi tuo pasaulio išsižadėjimu ir pats sau katorgą sukuria? Bet kokiu atveju medis sako kad konkretaus užstrigimo būta ir kažką dėl to reikia daryti. Antraip gyvenimas atrodys lyg nejuda iš vietos, galimybės praeina ir vis ta pati monotonija, ką ir simbolizuoja akmens pasirodymas dėstyme.


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account