Topazas

  Topazas - šaulio, Jupiterio akmuo. Dvasios kario, bundančiojo ir besiryžtančio tarnauti idėjai. Nerekomenduojamas bet kam, nes jo grožis, patrauklumas ar galbūt prabangos žavesys turi savo kainą ne tik materialia prasme, bet ir yra šaulio ženklo pažinimo aukštosios mokyklos dėstytojas, vedantis prie egzaminų. Tai lyg paleista idėjos strėlė, skriedama dangumi į žvaigždes pakeičia įprastinį savo būvį, greitį, apsukas ir aukščius, yra nusviedžiama tikslo link.

  Kaip pats tikslo siekimas dažnai pereina purtymus ir kratymus, taip ir strėlė besileisdama į žvaigždes pereina stiprų oro sąlygų pasipriešinimą. Toks procesas pilnai gali būti siejamas su topazu. Tai tikslo ir motyvacijos šaltinis, kuris palaiko kelyje susidūrus su sunkumais ir išbandymais, kurie galbūt gali būti priskiriami topazui, tačiau tai yra pagrinde kelio užduoties dalis, o akmuo šis tėra ta energijos strėlė, kuri neša idėją per situacijų laukus, skatindama prieiti reikalingą patirtį tai įdėjai įgyvendinti.

  Taigi, esant atviram ir pakankamai lengvam, galima pasiekti dovanas dangaus. O jei šių savybių nėra, bus gera proga pamatyti kiek smarkiai jus ir žmones skiria praraja. Kadangi neša į pasaulius, tinkamas meditacijose. Aplamai padeda jaustis tvirtesniam, stimuliuoja nervų sistemą, stiprina energetinę apsaugą. Aplamai gerai veikia organizmo darbą, juk be sveikatos tikslai sunkiai pasiekiami. Labiau tinkamas tiems, kurie jau žino, ko pasaulyje ieško. 

  Dabar kaip dėstyme reikėtų suprasti topazą. Pirma tai erdvės pakeitimas ir pripildymas motyvacija. Kas žmoguje varomąja jėga taptų yra aktualus klausimas ir lyg tikėjimo purslai sužadintų emocijas bei protą siekti idėjos. Topazas reikalauja išlėkti į tokį būvį ir jame susilieti su  reikalingos pasaulėžiūros situacijomis, kurios suveiks kaip strėlė, atnaujinanti siekius, primenanti, kad tikslai taip pat gali būti atnaujinami bei prisimenami, pakeliami vienu lygiu aukščiau ir asmuo turi poreikį peršokti išsikeltą kartelę. Ne priverstinai, bet topazas praneša, jog dabar yra tinkamas laikas tobulėti.

   


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account