Labradoritas

  Labradoritas - tai akmuo saugantis namus ir padedantis išlaikyti materialią gerovę. Sielai stiprina atmintį ir taip padeda apčiuopti lobynus atsineštus iš praeities. Mokina suvokti laiką ir jo vertę. Stabilumą skatinantis akmuo. Vadinasai visą aplinkinį ir vidinį chaosą tildo ir padeda pažvelgti į situacijas amžinųjų vertybių akimis. Tinkamas savistabos praktikai gerinti. Traukia sėkmę tam, kuris jau supranta jos dėsnius ir sąmoningai kviečiasi ją į gyvenimą. 

  Labradoritas pravers, kuomet yra poreikis susitvarkyti su emocijomis, reikia kantrybės bei pasisemti ištvermės. Kada žmogus sunkiai suderina pasaulius tarp žemės ir dangaus ir viso to pasekoje kyla begalės abejonių keliu ir prisikuriama iliuzijų. Geras darbui su sapnais, nes padeda aiškiai perteikti į materiją tai, kas yra pasąmonės ribose. Stabilus akmuo kalba apie pagrindą, tai ant ko yra laikomasi o tai savaime kapstoma į šaknis ir esmę. Jeigu yra minčių pasitraukti nuo žmonių, tai šis akmuo bent jau padės neprarasti ryšio su žeme ir pernelyg neišskrieti.

  Savo grožiu labradoritas neša į pasaulius, kuriuos lyg per miglą matai, atsiveriančius horizontus ir sunkų kelią, kuris motyvuojamas besikeičiančiais vaizdais ir neaprėpiama galybe ar itin konkrečia ir labai atmosferinga erdve. Bet kokiu atveju, akmuo atitinka pojūtį, kai visas pasaulis yra tavo namai o tu šios žemės šeimininkas, neprisirišęs ir tuo pačiu pilnai tikintis ir žinantis jog taip ir yra. 

  Dėstyme tai rodiklis, jog reikia iš esmės susiimti ir veikti tikslų link. Dabar tokia palanki energija suteikianti tiek daug stabilumo, jog pilnai ir tvirtai įsirėmę į žemę gebate materializuoti idėjų siunčiamos vibracijos signalus. Kokios krypties tai darbas nurodytų kiti akmenys, tačiau dabar produktyvumas vyksta pilnu tempu ir turėtumėte tam pasiruošti bei to tikėtis. Tai yra vagono pilno rakandų interpretacija, atvykstančio padėti jums visapusiškai įgyvendinti tai, kas suplanuota ir pasiekti kas yra vykdoma.


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account