Piritas

Piritas - stiprybės ir jėgų akmuo, ypač, kuomet jų trūksta, prieš pradedant naujus, didelius darbus. Lyg kopiant slidžiomis atbrailomis, visa aplink gražiai blizga, bet taip sunku, ir pasipriešinimai kategoriški, sąmonę lenkiantys ir ugdantys, mokantys prisitaikyti prie situacijos poreikių tačiau yra kubinės struktūros o tai reiškia veikimą struktūriškai, kaip yra numatyta tvarkos. 

Turi panašumų į titnagą ir tai suteikia jam ugnies, kas reiškia gyvybingumą, organizmo funkcijų balansavimą. padeda pamatyti gėrį ir blogį savyje, taip suprasti, kas trukdo veikimui. Geba paskatinti dalykiškas savybes žmoguje ir apsispręsti. Veikia kaip apsauginis skydas, kuomet imama dirbti su viešuma arba einama iš vieno būvio į kitą, kuriame laukia daugiau streso nei buvo iki tol. 

Gali sustiprinti neigiamas savybes, jeigu asmuo jį naudoja dar nepasiruošęs ir skubėjimo negali sąmoningai paversti energijos impulsu pasirinktoje kryptyje. Vadinasi vietoj stiprybės galima gauti nutrūktgalviškumo. Aplamai tai yra einančiųjų per išbandymus akmuo. O tai savaime kalba apie sunkius laikus, kuriuos žmogus yra pasiruošęs sutikti savo noru ar privesrtinai. Tai nebūtinai kančia, bet kažkokios rūšies egzaminas, kurį teks išlaikyti pasitelkiant valią ir sukauptas žinias. 

Dėstyme Piritas kaip griūvantis šlaitas, kuris pasiruošęs nunešti bedugnėn, tačiau dar yra laiko viską pataisyti ir pakreipti reikiama linkme savo kelią ir pastangas tam, kad būtų pasiekta reikalinga tvarka ir viskas stabilizuotusi, tačiau metas dabartyje sako, jog viršukalnė dar tik prieš akis ir kelias į ją akmenuotas ir birus. Prireiks daug pastangų ir atidumo, nusiteikimo ir pasiruošimo tam, kad paruošti save veikti tiksliai ir užtikrintai, bei būti motyvuotam, net jei atrodo nuobodu ir vargina.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account