Sugilitas

  Sugilitas išties sudėtingos sampratos ir veikimo akmuo. Turi dvasinės krypties veikimo pobūdį, dirba su 7 čakra, tačiau jo pavadinime pačio akmens veikimo pamatyti ko gero nepavyks, nes yra pavadintas jo atradėjo japono garbei, tad reiškia žmogaus pavardę bet yra randamas ir pietų afrikoje bei kitur. Yra nemažai akmenų, kurie sugeba papurtyti ir šis vienas iš jų, tik situacijos žymiai paslaptingesnės, su akmeniu vargiai siejamos ir aplamai ką reiškia dvasinis judinimas, kai gulima išsidrėbus ir nesinori veikti apart kažko malonaus? 

  Tai štai čia prasideda sugilito tema. Labiau tiktų jį vadinti prekybiniu pavadinimu Luvulitu arba "Royal Azel". Šiame sąskambyje atsispindi daugiau akmens. Jo funkcija siejama su tobulėjimo kelių atvėrimu. Ciklams pradėti ir užbaigti. Taigi kalbama apie laisvę ir jos sampratos gilesnį pajautimą. Padeda vaduotis iš įsisenėjusių minties formų. Jis padeda nutekinti blokus ir pramušti viduje esančius užstrigimus, kurie neleidžia tobulėti. 

  Padeda suvokti savęs, kaip sielos esatį, randant save visumos dalele ir iš čia ateina palaikymas einant į tuštesnį, laisvesnį dvasia sujungtą vidinį pasaulį. Sugilitu tvarkomos neigiamos emocijos, gydomas vėžio atsiradimo priežastys mentalinėje erdvėje, daug gali padėti sutrikusiam protui.  

  Tai nepakeičiamas akmenėlis atradimų srityje ir kaip visa Japonija tapo technlogijų prasiveržimo centru savo metu, taip ir Sugilitas atspindi inovacijas, ateinantį naują lygmens šuolį. Taigi norint išsivaduoti nuo situacijos ar padėties, išeiti iš krizės egzistencijoje, kai reikia pripažinti pralaimėjimą ar kitaip užbaigti tai, su kuo metas atsisveikinti. Kaip lavono siela purtanti kūną nebegli į jį sugrįžti ir turi priimti nežinomybę, kuri ateina priešais kaip būtinybė, taip ir Sugilitas sako atėjo metas, būk laisvas ir lengvesnis, tolau laikykis amžinųjų vertybių ir mažiau prisirišk.


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account