Rubinas

  Rubinas - atominės tvarkos, kruopštumo iki detalių ir aukščiausių standartų laikymosi akmuo. Ne be reikalo tai vyskupų ir viršūnių dvasinėje hierarchijoje akmuo. Tai atsidavimo ir pasišventimo keliui užtvirtintojas, pasirašymas krauju tarnauti pasirinktai idėjai, tačiau kokie sąžiningi jums beatrodytų motyvai, akmuo persismelkia į tai, ko žmogus pats gali ir nematyti bei taip suteikti rimtų išbandymų situacijas, kad būtų pamatyta, kas yra ne taip, kas trukdo eiti tokiu atsidavusiu keliu. 

  Astrologijoje tai Saulė arba Marsas, Avinas, Vėžys, Skorpionas, Šaulys, Ožiaragis arba vandenis. Iš tiesų plačiai apimantis akmens veikimas. Tai galingų valdovų akmuo ir dirba jis su valia. Šį akmenį reikia nusipelnyti savo darbais. Daugelis gali jaustis nusipelnę bet tokiais nebūti, tai natūralus žmogiškas noras tapti kažkuo daugiau, tačiau labai lengva patikrinti savo darbus atliekamus vardan kitų, kiek jų yra? Vien dalyvavimas sociume dar nėra poreikių jame patenkinimas rubino vertas darbas. Čia reikėtų pirma suvokti Šaulišką idealizmą pašauktojo dvasininko kelyje. 

  Žemiškesniame lygmenyje tai apsaugos ir finansinės gerovės akmuo. Padeda nusiteikti dideliems darbams. Tai lyg norų išsipildymo akmuo jo vertąjam ir pragaro kančių materializavimas nepasiruošusiam. Naudojamas magijoje, gyvenimo alchemijoje, kuomet yra ėjimas keliu jis gali tapti variklio turbina situacijoms, kuomet yra vidiniai blokai trukdantys keliui jis tampa tų blokų laužytoju per negatyvias situacijas, naikinant žmogaus netinkamą pasaulėžiūrą ir nuostatas tol, kol jis pasiruošia būti tuščias ir atviras naujoms, sielai atviresnėms kryptims. 

  Virsmą Rubinas tikrina iki paskutinio atomo, vadinasi pilnai savimi reikia tuo virsmu tapti. Su degtuku galima uždegti laužą arba nagus nusideginti, jeigu nesupranti dar ką ir kaip daryti. Taigi dėstyme Rubinas yra dieviškosios ugnies įžiebimo ritualas su visomis taisyklėmis ir pasekmėmis. Nurodoma, jog energijos potencialas pasiekė idėjines aukštumas, kuiomet galima perkelti veikimo lygmenį į gyvenimo kelio statusą arba susidurti su užtvaromis, kurios šiuo metu tam sutrukdė.


  © 2007 - 2019 Žvaigždžinys.lt
  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account