Žaismingumas

zaismingumasŽaismingumas

Kortos reikšmė: Linksmumas ir žaismingumas yra angelų egzistavimo būdas! Jie lydi tave pridedėti linksmumo tavo gyvenime, ir nori kad žinotum jog žaismingumas yra būtinybė o ne prabanga.

Angelai žino kad tu turi daugybę įsipareigojimų ir kad tau reikia stabilios laiko tėkmės, pinigų, ir kitų resursų. Ištraukiant šią kortą, angelai nori kad žinotum jog reguliarios linksmumo dozės gali padėti tau įvykdant tavo tikslus. Tu gali protestuoti kad tu neturi pakankamai laiko, pinigų, ar energijos žaisti. Tačiau, tavo angelai patikina tave kad žaismingumas yra nuostabi investicija kuri nedelsdama duoda pelną.

Kai tu linksminiesi ir juokiesi, tu atsipalaiduoji. Toks atsipalaidavimas duoda tau didesnį įdėjų intaką, dvasinius ryšius, Dievišką palydą ir energiją. Su nauju įkvėpimu ir energija, tu gali geriau paskelbti savo poreikius. Tavo neįtempta ir spinduliuojanti asmenybė patraukia nuostabius ir paslaugius žmones tavęs link. Tavo teigiamas požiūris tau sukuria naujas galimybes. Kai tu žiūri į gyvenimą tokiu kampu, tu negali sau leisti nepasilinksminti.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account