Nauja meilė

nauja meileNauja meilė

Kortos reikšmė: Tavo meilės gyvenime prasideda naujas skyrius, nesvarbu ar tai prasideda su nauju partneriu ar vėl užsiliepsnojo meilė esamuosiuose santykiuose.

Atverk savo širdį naujam Dieviškosios meilės įkvėpimui, per savo gyvenimo partnerystę. Angelai ruošia tave būti informuotam apie naujus žmones atvykstančius į tavo gyvenimą, kaip kad nauji draugai gali būti nepanašūs į prieštai buvusius partnerius. Būk atviras pasikeitimams ir savo dabartiniuose santykiuose, ir nesilaikyk tvirtai įsikibęs įdėjų apie tai kaip galvoji jog turėtų atrodyti santykiai. Tai yra nuostabių pasikeitimų laikas tavo įsimylėjimo gyvenime, ir tavęs yra prašoma pasitikėti Dievu ir tavo angelais sargais kurie išspręs reikalus su tau didžiausiu naudingumu.

Pasikeitimai tavo meilės gyvenime bus skausmingi tik tuo atveju jeigu tu esi griežtai nepalenkiamas savo mintyse ir elgsenoje. Jeigu tekėsi su meilės srove, tu atrasi išplautas tavo meilės gyvenimo senąsias dalis. Jos yra greitai keičiamos naujomis padėtimis, kurios suteiks tau džiaugsmo. Esami santykiai gali pasibaikti, arba jie gali veikti kaip pereinamas laikotarpis į naują aistros ir atsinaujinusios meilės tarpsnį. Arba, naujas partneris gali ateiti į tavo gyvenimą, įkvėpiant didžią laimę jums abiems.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account