Lenormand kortų reikšmės

Moteris

MoterisMoteris tai klausiančiosios korta jei ji yra moteris, antraip tai rodo moterį ar simbolizuoja moteriškąjį pradą. Tai antroji klausiančiojo korta visiškai analogiška vyrui, tad interpretuojama ji taip pat, kaip VYRO, tik iš moteriškosios pusės. Ši korta reiškia klausiančiąją - moterį arba merginą, kuriai yra pranašaujama.
Vyrui ši korta rodo svarbią jo gyvenime moterį - žmoną, motiną, dukterį, draugę, meilužę, bendradarbę ir panašiai. Kuomet yra MOTERS korta ir nėra klausiančiojo kortos, ji simbolizuoja būtent moteriškąjį pradą. Tai savybės siejamos su moterimi: intuicija, lankstumu, rūpestingumu, švelnumu ir pan. Lygiai taip pat gudrumas, klasta, melas nepatikimumas.
Interpretuojant kortų išsidėstymą atkreipkite dėmesį į tai, ar toli vienas nuo kito VYRAS ir MOTERIS. Jei jie toli, vadinasi jų ryšys silpnas.
Kai kurie pranašautojai siūlo taip pat atkreipti dėmesį į tai, ar jie vienas į kitą žiūri, o galbūt nusisukę. Jei jie nusisukę - tai dar ne santykių nutraukimas, tačiau ženklas kad ne viskas gerai.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account